3 aanhoudingen: 15-jarige van fiets getrapt bij poging beroving Havenspoorpad
Dinsdag 7 juli 2015 (41 sec)
BARENDRECHT – Vorige week vrijdag (3 juli) werd een 15-jarige jongen op het Havenspoorpad van zijn fiets getrapt. Hij fietste ‘s middags ter hoogte van het Vrijenburgpark toen hij slachtoffer werd van een poging tot beroving. Een man die voorbij reed trof de jongen vervolgens in tranen aan.
Volgens deze behulpzame man, die tevens de politie voor de jongen inschakelde, probeerde 3 mannen de jongen van zijn telefoon te beroven. De drie waren zelf op de fiets en hebben het slachtoffer van de fiets getrapt. Toen het slachtoffer zijn telefoon niet af gaf zou de bril van zijn hoofd zijn gerukt.
De politie kon op basis van signalementen even later 3 verdachten traceren. Het drietal werd direct aangehouden.
Vanmiddag werd slachtoffer van fiets getrapt bij pog beroving Havenspoorpad #Barendrecht. 3 verdachten aangehouden^RG pic.twitter.com/vjAz3gfcid
— Politie Charlois (@POL_Charlois) July 3, 2015
Recent nieuws
-
Man in scootmobiel aangereden en daarna geslagen bij ongeval aan Binnenlandse Baan
Zaterdag 17 mei 2025
-
Scholier geslagen en van fatbike bestolen bij school aan de Dierensteinweg
Vrijdag 16 mei 2025
-
13-jarige jongen door leeftijdsgenoten beroofd tijdens verkoop van merkkleding aan de Schoener
Vrijdag 16 mei 2025
-
Lego-dief bij Intertoys Carnisse Veste: Grote doos speelgoed over alarmpoortjes getild
Vrijdag 16 mei 2025
-
Mannen plunderen kledingcontainer van Opnieuw&Co aan de Portlandse Baan
Vrijdag 16 mei 2025