Kleine LPG lekkage bij tankstation Middelweg
Woensdag 24 juni 2015 (30 sec)
BARENDRECHT – [Foto’s] De brandweer is vanavond (Woensdag 24 juni 2015) om half zeven met spoed uitgerukt voor een melding van een mogelijk lek bij een tankstation aan de Kilweg/Middelweg. Bij aankomst van de hulpdiensten was het tankstation al ontruimd en werd er een afzetting gemaakt.
LPG lekkage
De brandweer stelde een onderzoek in bij één van de pompen in het tankstation. Hier werd een kleine lekkage van LPG uit de pomp ontdekt. Brandweer Barendrecht: “We hebben even iets verhoogde concentraties gemeten maar die kwamen niet in de buurt van de gevarenzone.” Er werd gebruik van een noodknop om het lekken te stoppen.
Fotograaf: Jordi Menheer, BarendrechtNU
(Op alle foto's berust copyright. Foto's mogen zonder toestemming v.d. fotograaf niet worden gekopieerd of worden overgenomen.)
Recent nieuws
-
BVV Barendrecht viert 100-jarig bestaan en ontvangt Waarderingsoorkonde: “Voor iedereen die zich inzet voor BVV”
Donderdag 12 februari 2026
-
16 feb: Begin werkzaamheden Kilweg: Eén rijbaan per richting definitief afgesloten, geluidsscherm langs de weg
Vrijdag 6 februari 2026
-
Automobilist botst op paal langs Dierensteinweg na ongeval op rotonde
Woensdag 4 februari 2026
-
Schoolgebouw aan Petrus Camperstraat krijgt anti-kraak woonruimtes voor jongeren uit Barendrecht
Woensdag 4 februari 2026
-
Pakket- en fietsreparatiepunt ‘Het Zijspoor’ verhuisd van station Barendrecht naar de Gouwe
Vrijdag 23 januari 2026