Brandweer helpt kat uit hoge boom langs de Voordijk
Donderdag 11 juni 2015 (36 sec)
BARENDRECHT – [Foto’s] De brandweer van Barendrecht werd vanmiddag (Donderdag 11 juni 2015) even voor vijf uur opgeroepen voor een melding ‘hulpverlening dier’: een kat in nood.
Het dier bleek niet direct in nood, maar zou volgens een omwonende al wel lange tijd in een boom zitten. De kat zat op zeker 15 meter hoogte in een boom langs de Voordijk ter hoogte van de Riedermorgen. Wie de eigenaar is was niet bekend, de melding kwam van een bezorgde buurtbewoner.
Vanwege de hoogte is een ladderauto van de brandweer uit Rotterdam ter plaatse gekomen. Met behulp van deze ladder is de kat uit de boom gehaald. Toen het dier weer met zijn pootjes op de grond stond schoot hij direct een naastgelegen tuin in.
Fotograaf: Jordi Menheer, BarendrechtNU
(Op alle foto's berust copyright. Foto's mogen zonder toestemming v.d. fotograaf niet worden gekopieerd of worden overgenomen.)
Recent nieuws
-
Scholier geslagen en van fatbike bestolen bij school aan de Dierensteinweg
Vrijdag 16 mei 2025
-
13-jarige jongen door leeftijdsgenoten beroofd tijdens verkoop van merkkleding aan de Schoener
Vrijdag 16 mei 2025
-
Lego-dief bij Intertoys Carnisse Veste: Grote doos speelgoed over alarmpoortjes getild
Vrijdag 16 mei 2025
-
Mannen plunderen kledingcontainer van Opnieuw&Co aan de Portlandse Baan
Vrijdag 16 mei 2025
-
Arrestatieteam valt woning binnen aan de Arent Maertensvliet
Woensdag 14 mei 2025