Brandweer helpt kat uit hoge boom langs de Voordijk
Donderdag 11 juni 2015 (36 sec)
BARENDRECHT – [Foto’s] De brandweer van Barendrecht werd vanmiddag (Donderdag 11 juni 2015) even voor vijf uur opgeroepen voor een melding ‘hulpverlening dier’: een kat in nood.
Het dier bleek niet direct in nood, maar zou volgens een omwonende al wel lange tijd in een boom zitten. De kat zat op zeker 15 meter hoogte in een boom langs de Voordijk ter hoogte van de Riedermorgen. Wie de eigenaar is was niet bekend, de melding kwam van een bezorgde buurtbewoner.
Vanwege de hoogte is een ladderauto van de brandweer uit Rotterdam ter plaatse gekomen. Met behulp van deze ladder is de kat uit de boom gehaald. Toen het dier weer met zijn pootjes op de grond stond schoot hij direct een naastgelegen tuin in.
Fotograaf: Jordi Menheer, BarendrechtNU
(Op alle foto's berust copyright. Foto's mogen zonder toestemming v.d. fotograaf niet worden gekopieerd of worden overgenomen.)
Recent nieuws
-
Zondag 6 juli: Nederlands Kampioenschap BMX Racing bij Fietscrossclub Barendrecht
Vrijdag 27 juni 2025
-
5 en 6 juli: Gratis Jazz evenementen in Het Kruispunt en de Bethelkerk
Donderdag 26 juni 2025
-
64 nieuwbouw appartementen Zeeheldenbuurt (sociale huur) vanaf 2 juli op Woonnet Rijnmond
Woensdag 25 juni 2025
-
Dwangsom van €20.000 opgelegd om activiteiten van Islamitisch centrum Barendrecht aan Bijdorpplein te stoppen
Woensdag 25 juni 2025
-
Friendswonen, laatste inschrijfmogelijkheid: Kans voor jongeren op woonruimte in Lagewei
Woensdag 25 juni 2025