Brandweer helpt kat uit hoge boom langs de Voordijk
Donderdag 11 juni 2015 (36 sec)
BARENDRECHT – [Foto’s] De brandweer van Barendrecht werd vanmiddag (Donderdag 11 juni 2015) even voor vijf uur opgeroepen voor een melding ‘hulpverlening dier’: een kat in nood.
Het dier bleek niet direct in nood, maar zou volgens een omwonende al wel lange tijd in een boom zitten. De kat zat op zeker 15 meter hoogte in een boom langs de Voordijk ter hoogte van de Riedermorgen. Wie de eigenaar is was niet bekend, de melding kwam van een bezorgde buurtbewoner.
Vanwege de hoogte is een ladderauto van de brandweer uit Rotterdam ter plaatse gekomen. Met behulp van deze ladder is de kat uit de boom gehaald. Toen het dier weer met zijn pootjes op de grond stond schoot hij direct een naastgelegen tuin in.
Fotograaf: Jordi Menheer, BarendrechtNU
(Op alle foto's berust copyright. Foto's mogen zonder toestemming v.d. fotograaf niet worden gekopieerd of worden overgenomen.)
Recent nieuws
-
Zaterdag 5 april: Treinen Maasoever Spoorweg gaan weer rijden
Maandag 31 maart 2025
-
Moskee Barendrecht haalt half miljoen euro op: Niet toegestaan op bedrijventerrein Bijdorp onder huidige regels
Dinsdag 25 maart 2025
-
Roparun Doorkomst Barendrecht in afgeslankte vorm verder, doorkomst bij Doormanplein
Dinsdag 25 maart 2025
-
4 weken geen bussen van/naar Station Barendrecht; afsluiting kruising Binnenlandse Baan / Gouwe
Dinsdag 25 maart 2025
-
Openingstijden kermis Barendrecht 2025: Vier en halve dag kermis, start op dinsdag 22 april
Vrijdag 21 maart 2025