Meisje zit vast in fiets aan de Torenmolen
Maandag 11 maart 2013 (33 sec)
De brandweer is vanmiddag (Maandag 11 maart 2013) samen met de politie omstreeks half vier opgeroepen. De oproep ging om een hulpverlening op het fietspad bij de Torenmolen.
Ter plaatse bleek er een meisje vast te zitten in haar fiets. Gezien de situatie lijkt het erop dat het meisje is gevallen en op onbekende manier vast is komen te zitten in haar fiets. De politie heeft geholpen om haar los te krijgen, omdat dit snel lukte is de brandweer, die nog onderweg was naar de melding, afgemeld.
Nadat het kind in de politieauto was gezet, kwam de ambulance al aan. Het meisje is op de brancard gelegd en meegenomen in de ambulance.
Recent nieuws
-
Explosief aangetroffen in tuin aan de Middeldijk: EOD, CBRNE en politie doen onderzoek
Maandag 14 juli 2025
-
‘Thuis in Bloemen’ gaat sluiten op de Middenbaan, uitverkoop bij bloemenwinkel
Zaterdag 12 juli 2025
-
Verbouwing Carnisse Veste tijdelijk stilgelegd, dwangsom opgelegd: Werkzaamheden voldoen niet aan eisen
Donderdag 10 juli 2025
-
29 en 30 augustus: Familie, foodtruck en muziekfestival Picknick in ‘t Park 2025
Dinsdag 8 juli 2025
-
Aanrijding op de Sweelincklaan: Taxibusje tegen boom gebotst
Maandag 7 juli 2025