Hiemstra Sport vol rook op eerste dag na heropening in Oude Dorpskern
Vrijdag 29 mei 2015 (31 sec)
BARENDRECHT – [Foto’s] De Hiemstra Sport (her)opende vanochtend (Vrijdag 29 mei 2015) zijn deuren in het het voormalige pand van Geertrui de Boom; onder de appartementen van Heuvelsteyn. Om tien over half tien werd de brandweer met spoed naar de winkel opgeroepen voor een melding ‘gebouwbrand’.
Rookinstallatie
Al snel bleek de situatie in zekere zin mee te vallen. Er was een heleboel rook, maar geen sprake van brand. De anti inbraak installatie was in werking getreden waardoor het hele pand vol stond met dikke rook. De brandweer heeft geholpen bij het ventileren van het pand. Door de hulp van deze ventilator trok de rook snel het winkelpand uit.
Fotograaf: Jordi Menheer, BarendrechtNU
(Op alle foto's berust copyright. Foto's mogen zonder toestemming v.d. fotograaf niet worden gekopieerd of worden overgenomen.)
Recent nieuws
-
Stille tocht voor slachtoffer van dodelijk ongeval op Noldijk
Dinsdag 14 oktober 2025
-
Heinenoordtunnel vannacht volledig afgesloten (ook voor fietsers) voor tests met noodstroomvoorziening
Maandag 13 oktober 2025
-
23-jarige fietser overleden bij aanrijding met auto op Noldijk, automobilist onder invloed
Zondag 12 oktober 2025
-
Oliebollenkraam geopend op het Middeldijkerplein, dit jaar niet op het Havenhoofd
Zaterdag 11 oktober 2025
-
Vergunning verleend voor geldkiosk met geldautomaat aan het Achterom
Vrijdag 10 oktober 2025