Auto volledig uitgebrand na brandstichting op parkeerplaats sportpark de Bongerd
Zondag 3 mei 2015 (29 sec)
BARENDRECHT – [Foto’s + Video] De brandweer werd vanochtend (Zondag 3 mei 2015) om kwart voor zes met spoed gealarmeerd voor een voertuigbrand aan de Dierensteinweg.
Op het parkeerterrein van sportpark de Bongerd (BVV Barendrecht) stond een auto in brand. Ondanks de snelle inzet van de brandweer kon deze niet meer worden gered, de auto brandde volledig uit. Een gespecialiseerd bedrijf is ter plaatse gekomen om het wegdek te reinigen vanwege gelekte benzine.
Brandstichting
Naar verluidt heeft de politie de brand ontdekt en de brandweer gealarmeerd. In de auto lag tevens een baksteen op de stoel, waardoor het om brandstichting lijkt te gaan.
Video: JordiFun, BarendrechtNU
(Op alle video's berust copyright. Video's mogen zonder toestemming v.d. maker niet worden gekopieerd of worden overgenomen.)
Fotograaf: Jordi Menheer, BarendrechtNU
(Op alle foto's berust copyright. Foto's mogen zonder toestemming v.d. fotograaf niet worden gekopieerd of worden overgenomen.)
Recent nieuws
-
Slachtoffer gewond bij straatroof door 4 jongens aan de Boeier
Dinsdag 31 maart 2026
-
Speurhond vindt tas met €700.000 in woning aan het Ketelmeer, man (43) aangehouden
Woensdag 25 maart 2026
-
27 april: Aanmelden voor Koningsdag kindervrijmarkt in centrum Barendrecht
Dinsdag 24 maart 2026
-
27 april: Aanmelden voor Koningsdag kindervrijmarkt in winkelcentrum Carnisse Veste
Vrijdag 20 maart 2026
-
Gemeenteraadsverkiezingen Barendrecht 2026
Woensdag 18 maart 2026