Woninginbreker op heterdaad aangehouden
Dinsdag 12 februari 2013 (54 sec)
Barendrecht – Na een inbraak in een woning aan de Jan Gillis Oemvliet in Barendrecht heeft de politie na een achtervolging over de A15 en A16 is een 30-jarige Amsterdammer aangehouden.
Even na 20.00 uur kwam de 28-jarige bewoonster thuis en zag dat een deel van haar schutting plat lag. Dichterbij gekomen zag zij de tuindeur open staan en een man in haar woning. De bewoonster gilde waarop de man samen met zijn handlanger wegrenden en in een auto wegreden. De vrouw belde direct de politie en gaf een goed signalement door.
Daardoor hadden agenten snel een auto in het vizier waarvan aannemelijk was dat het de vluchtauto was. Na achtervolging over de A15 en A16 verloren agenten de auto even uit het zicht. Bij het Kralingse plein zagen zij de auto echter weer, met gedoofde lichten, rijden. Zij volgden de auto over de Rivium Boulevard toen op de Schaardijk een van de verdachten uit de auto sprong. Een agent sprong hem achterna, waarop de 30-jarige Amsterdammer kon worden aangehouden. De politie is een onderzoek gestart en sluit meer aanhoudingen niet uit.
Recent nieuws
-
Oud docent Portus Groene Hart krijgt 100 uur taakstraf voor ontucht met 16-jarige leerlinge
Woensdag 17 september 2025
-
Nieuwbouw De Kleine Duiker krijgt vorm, staalconstructie van nieuwe schuur staat overeind
Zaterdag 13 september 2025
-
Uitbreiding van recreatiegebied Zuidpolder-West van start
Vrijdag 12 september 2025
-
27 sept: Feestelijke Burendag op het Middeldijkerplein
Vrijdag 12 september 2025
-
Inschrijvingen geopend voor nieuwe editie van The Hunt op 3 oktober: Jeugd op de vlucht voor politie
Vrijdag 5 september 2025