19-jarige vrouw aangehouden voor steekincident aan de Van der Vormhaven
Maandag 15 december 2014 (48 sec)
BARENDRECHT – Politieagenten hielden gisteravond (Zondag 14 december 2014) een vrouw aan. Zij wordt verdacht van het mishandelen van een 30-jarige inwoner van Maassluis. Het incident vond gisteren (Zondag 14 december 2014) rond half elf ‘s avonds plaats aan de Van der Vormhaven.
Bebloed bovenlijf
Rond half elf kreeg de politie de melding dat er een persoon was mishandeld op de Van der Vormhaven. Agenten gingen hier direct naartoe. Op de genoemde locatie troffen zij een lichtgewonde man. Hij had een bebloed bovenlijf. Het slachtoffer zat naast een vernielde auto en gaf aan dat hij gestoken was door een bekende.
19-jarige verdachte
Getuigen gaven aan dat de dader een woning aan de Van der Vormhaven ingegaan was. Agenten gingen de woning binnen. Hier troffen ze de 19-jarige verdachte. Zij is aangehouden en naar een politiebureau gebracht. Hier is ze ingesloten in afwachting van het verdere onderzoek.
Het slachtoffer is naar een ziekenhuis gebracht voor behandeling aan zijn verwondingen. Een ambulance kwam hiervoor met spoed ter plaatse.
Recent nieuws
-
100 kilo cocaïne en 8 aanhoudingen bij inval aan de Gebroken Meeldijk
Dinsdag 20 oktober 2026
-
Man steekt vuurwapen in mond, politie schiet man in been bij de Oude Maas
Maandag 19 oktober 2026
-
Explosie en autobrand bij autobedrijf aan de Zwolseweg
Donderdag 1 oktober 2026
-
Aanrijding fatbike/fietser op 2e Barendrechtseweg, scootmobiel rijdt door bij tweede ongeval
Dinsdag 29 september 2026
-
14-jarige jongen zwaar mishandeld aan Swarttouwhaven: Veelvuldig tegen hoofd geschopt
Vrijdag 25 september 2026