Ontsnapte slang kronkelt rond in recreatiegebied Oude Maas, slang nog niet gevonden
Woensdag 7 augustus 2024 (45 sec)
BARENDRECHT – De politie ontving vanochtend (Woensdag 7 augustus 2024) rond 9:40 een melding van een slang die over de grond kronkelde aan de Achterzeedijk in Barendrecht. Kort daarna maakte iemand een foto van de slang in een boom bij het recreatiegebied langs de Oude Maas (zie foto’s bij dit bericht).
De politie laat bij navraag weten dat ze inderdaad een melding hebben gehad over de slang en dat inmiddels via (een andere) foto die ze hebben gehad van de melder hebben kunnen vaststellen dat het niet om een giftige slang gaat. Mogelijk is de slang uit een terrarium ontsnapt.
De dierenambulance is ingeschakeld en momenteel ter plaatse. Er wordt nog steeds gezocht naar de opvallend rood/oranje met wit/zwarte strepen gekleurde slang.
Onbevestigd, maar afgaande op de foto’s lijkt het te gaan om een Melkslang (Koningsslang).
Artikelfoto via: Ingezonden (anoniem)
Update 11:15 uur: De zoekactie is gestopt, de slang is momenteel niet te vinden:
Recent nieuws
-
BVV Barendrecht viert 100-jarig bestaan en ontvangt Waarderingsoorkonde: “Voor iedereen die zich inzet voor BVV”
Donderdag 12 februari 2026
-
16 feb: Begin werkzaamheden Kilweg: Eén rijbaan per richting definitief afgesloten, geluidsscherm langs de weg
Vrijdag 6 februari 2026
-
Automobilist botst op paal langs Dierensteinweg na ongeval op rotonde
Woensdag 4 februari 2026
-
Schoolgebouw aan Petrus Camperstraat krijgt anti-kraak woonruimtes voor jongeren uit Barendrecht
Woensdag 4 februari 2026
-
Pakket- en fietsreparatiepunt ‘Het Zijspoor’ verhuisd van station Barendrecht naar de Gouwe
Vrijdag 23 januari 2026