Ontsnapte slang kronkelt rond in recreatiegebied Oude Maas, slang nog niet gevonden
Woensdag 7 augustus 2024 (45 sec)
BARENDRECHT – De politie ontving vanochtend (Woensdag 7 augustus 2024) rond 9:40 een melding van een slang die over de grond kronkelde aan de Achterzeedijk in Barendrecht. Kort daarna maakte iemand een foto van de slang in een boom bij het recreatiegebied langs de Oude Maas (zie foto’s bij dit bericht).
De politie laat bij navraag weten dat ze inderdaad een melding hebben gehad over de slang en dat inmiddels via (een andere) foto die ze hebben gehad van de melder hebben kunnen vaststellen dat het niet om een giftige slang gaat. Mogelijk is de slang uit een terrarium ontsnapt.
De dierenambulance is ingeschakeld en momenteel ter plaatse. Er wordt nog steeds gezocht naar de opvallend rood/oranje met wit/zwarte strepen gekleurde slang.
Onbevestigd, maar afgaande op de foto’s lijkt het te gaan om een Melkslang (Koningsslang).
Artikelfoto via: Ingezonden (anoniem)
Update 11:15 uur: De zoekactie is gestopt, de slang is momenteel niet te vinden:
Recent nieuws
-
Vlammen slaan uit kledingcontainer aan de Vrijenburgweg
Zondag 16 november 2025
-
Aanhoudingen na aantreffen van 8 kilo hennep in verborgen ruimte
Vrijdag 14 november 2025
-
Aanhoudingen na poging beroving aan de Platehaven, schouder uit de kom geslagen bij slachtoffer
Woensdag 12 november 2025
-
Monteur valt in liftschacht aan de Van Beuningenhaven
Dinsdag 11 november 2025
-
12 dec: Kerstmarkt bij de Kleine Duiker
Zondag 9 november 2025