Politie zoekt 3 jongens met gezichtsbedekking in Oranjewijk, politiehelikopter zoekt mee
Zaterdag 4 mei 2024 (42 sec)
BARENDRECHT – De politie heeft gistermiddag (Vrijdag 3 mei 2024) rond 16:45 gezocht naar een drietal jongens in de Oranjewijk. Een directe aanleiding voor de zoekactie gaf de politie niet in het opsporingsbericht, maar er werd wel aangegeven dat ze mogelijk een scooter bij zich zouden hebben zonder kentekenplaat.
“Wij zijn op zoek naar 3 jongens van ongeveer 16 jaar oud in de omgeving van het NS Station Barendrecht. De jongens zouden donker gekleed zijn en gezichtsbedekking dragen.“, aldus de politie.
Het drietal werd gezocht in de omgeving van het NS station van Barendrecht en zou richting Heerjansdam zijn gegaan. De politiehelikopter sloot even voor 17:00 uur ook aan bij de zoekactie en cirkelde een kwartier lang rond boven de Oranjewijk. De jongens werden niet meer gevonden.
‘s Avonds rond 22:00 uur sloot de politie het opsporingsbericht af en gaf aan het incident nog in onderzoek te hebben.
Hulpdiensten
Recent nieuws
-
Vrouw met veel teveel alcohol op raakt 10 maanden rijbewijs kwijt na veroorzaken ongeval Barendrechtseweg
Vrijdag 8 augustus 2025
-
4-30 aug: Carnisser Baan afgesloten tussen Lijsterbeswede en Vrijenburglaan ivm werkzaamheden aan rotonde
Vrijdag 25 juli 2025
-
Schoolzone bij basisschool De Draaimolen: Draaihekken over weg om auto’s te weren tijdens haal- en brengtijden
Donderdag 24 juli 2025
-
Flowers & Wood in Carnisse Veste stopt als bloemenwinkel: “Niet meer rendabel”, focus naar meubels
Donderdag 24 juli 2025
-
Moskee mag activiteiten van rechter (voorlopig) voortzetten in pand Bijdorpplein, besluit over dwangsom uitgesteld
Woensdag 23 juli 2025