Explosie in auto aan de Vrijenburglaan, politie zoekt getuigen
Donderdag 15 februari 2024 (45 sec)
BARENDRECHT – In de eerste week van het nieuwe jaar heeft er een explosie plaatsgevonden in een auto aan de Vrijenburglaan in Barendrecht. Nu, ruim een maand later, roept de politie getuigen op om zich te melden.
Zaterdagnacht 6 januari hoorde een man rond één uur ‘s nachts een doffe klap. Hij is daarop naar zijn auto gelopen en die stond flink te roken. Niemand raakte gewond, wel was er veel schade aan het voertuig.
Getuigen en beelden gezocht
De politie heeft direct een buurtonderzoek verricht. De recherche heeft de zaak overgenomen en komt graag in contact met getuigen die iets hebben gezien of gehoord.
Heeft u de betreffende zaterdagnacht rond één uur iets verdachts gezien of gehoord in, of rondom de Vrijenburglaan dat met dit incident te maken kan hebben? Of heeft u andere tips? Laat het de politie dan weten via de 0900-8844 of via Meld Misdaad Anoniem via 0800-7000.
Hulpdiensten
Recent nieuws
-
Vrouw met veel teveel alcohol op raakt 10 maanden rijbewijs kwijt na veroorzaken ongeval Barendrechtseweg
Vrijdag 8 augustus 2025
-
4-30 aug: Carnisser Baan afgesloten tussen Lijsterbeswede en Vrijenburglaan ivm werkzaamheden aan rotonde
Vrijdag 25 juli 2025
-
Schoolzone bij basisschool De Draaimolen: Draaihekken over weg om auto’s te weren tijdens haal- en brengtijden
Donderdag 24 juli 2025
-
Flowers & Wood in Carnisse Veste stopt als bloemenwinkel: “Niet meer rendabel”, focus naar meubels
Donderdag 24 juli 2025
-
Moskee mag activiteiten van rechter (voorlopig) voortzetten in pand Bijdorpplein, besluit over dwangsom uitgesteld
Woensdag 23 juli 2025