Brandweer ingezet bij omgevallen pot vloeistof in practicumlokaal Portus Groene Hart
Dinsdag 18 april 2023 (55 sec)
BARENDRECHT – De brandweer is vanochtend (Dinsdag 18 april 2023) even na 08:00 uur met spoed opgeroepen voor een melding van een ongeval met een mogelijk gevaarlijke stof in een school op Campus Lagewei in Barendrecht. Een woordvoerder van Portus Groene Hart laat aan BarendrechtNU weten dat dit het gevolg was van het starten van een protocol nadat een pot vloeistof in het practicumlokaal was omgevallen.
Het bleek te gaan om een fles alcohol: “De brandweer heeft ter plaatse metingen verricht, bevestigd dat het alcohol betrof en er geen sprake was van een gevaarlijke situatie. De alcohol is verwijderd en de ruimte is geventileerd.“, aldus de woordvoerder van de school.
Bij het ongeval is niemand gewond geraakt, ook waren er ten tijde van het ongeval geen leerlingen in het lokaal. Als onderdeel van het veiligheidsprotocol werd gedurende de afhandeling van het incident wel de hele betreffende (biologie, natuur- en scheikunde, BINAS) vleugel van het schoolgebouw afgesloten. Alle lessen die op de andere vleugels van de school verzorgd worden, hebben geen hinder ondervonden. Vanaf het derde lesuur zijn ook weer alle lessen in de BINAS-vleugel volgens het rooster van start gegaan.
Recent nieuws
-
Vrouw met veel teveel alcohol op raakt 10 maanden rijbewijs kwijt na veroorzaken ongeval Barendrechtseweg
Vrijdag 8 augustus 2025
-
4-30 aug: Carnisser Baan afgesloten tussen Lijsterbeswede en Vrijenburglaan ivm werkzaamheden aan rotonde
Vrijdag 25 juli 2025
-
Schoolzone bij basisschool De Draaimolen: Draaihekken over weg om auto’s te weren tijdens haal- en brengtijden
Donderdag 24 juli 2025
-
Flowers & Wood in Carnisse Veste stopt als bloemenwinkel: “Niet meer rendabel”, focus naar meubels
Donderdag 24 juli 2025
-
Moskee mag activiteiten van rechter (voorlopig) voortzetten in pand Bijdorpplein, besluit over dwangsom uitgesteld
Woensdag 23 juli 2025