Woninginbrekers Van Ravesteyndreef aangehouden: Getaserd na vlucht via sloot
Maandag 17 april 2023 (34 sec)
BARENDRECHT – Vanochtend (Maandag 17 april 2023) vroeg rond half vijf kreeg de politie een melding van een woninginbraak aan de Van Ravesteyndreef in Barendrecht. In de wijk werd de achtervolging ingezet op de 2 inbrekers.
De achtervolging ging door tuinen en sloten. Eén van verdachten, een 24-jarige man uit Gouda, kon worden aangehouden nadat agenten dreigden een taser te gebruiken. Een 25-jarige man uit eveneens Gouda werd aangehouden nadat hij daadwerkelijk werd getaserd door een agent. Beide mannen zijn aangehouden en ingesloten op het politiebureau.
De inbrekers zouden geen buit hebben gemaakt, maar de politie is nog bezig met (forensisch) onderzoek bij de woning waar de inbraak plaatsvond.
Foto: Archieffoto van een politieauto aan de Van Ravesteyndreef
Recent nieuws
-
3 juni: Festival en presentatie van nieuwe wijk ‘Fruitpacking District’ in Stationstuinen: “550 appartementen voor kleine en grotere beurs”
Vrijdag 26 mei 2023
-
Geen treinen van station Barendrecht tussen zaterdag 27 en maandagavond 29 mei
Donderdag 25 mei 2023
-
3 juni: Fair voor Oekraïne bij de Immanuëlkerk aan de Klarinetweg
Dinsdag 23 mei 2023
-
Succesvol schoolkorfbaltoernooi bij KV Vitesse op De Bongerd
Dinsdag 23 mei 2023
-
Politie onderzoekt kogelgaten in auto aan de Van der Dussenvliet
Maandag 22 mei 2023