Twee gewonden bij steekincident op afrit A15, 37-jarige Rotterdammer aangehouden
Donderdag 28 juli 2022 (41 sec)
BARENDRECHT – De politie kreeg rond 13:30 uur een melding van een steekincident bij de afrit van de A15 bij Barendrecht (afrit Dierensteinweg). Twee personen raakten licht gewond.
De politie heeft na een korte zoektocht een 37-jarige verdachte uit Rotterdam aangehouden. Aan het steekincident ging een verkeersruzie vooraf. De politie doet onderzoek.
De twee gewonden zijn naar het ziekenhuis gebracht. De politie spreekt met getuigen en stelt sporen veilig. Heeft u iets van dit incident gezien, maar heeft u nog niet met de politie gesproken? Neem dan contact op met de politie.
Live: Steekpartij op afrit A15 bij de Dierensteinweg . Politie en ambulance ter plaatse. De afrit is momenteel volledig afgesloten. https://t.co/W0kehV8gks
— BarendrechtNU (@BarendrechtnuNL) July 28, 2022
De politie heeft melding gemaakt van een steekpartij op/bij de afrit #A15 #Barendrecht thv Dierensteinweg
— BarendrechtNU (@BarendrechtnuNL) July 28, 2022
Recent nieuws
-
29 en 30 augustus: Familie, foodtruck en muziekfestival Picknick in ‘t Park 2025
Dinsdag 8 juli 2025
-
Aanrijding op de Sweelincklaan: Taxibusje tegen boom gebotst
Maandag 7 juli 2025
-
Auto bovenop vangrail bij ongeval op A15
Vrijdag 4 juli 2025
-
Zondag 6 juli: Nederlands Kampioenschap BMX Racing bij Fietscrossclub Barendrecht
Vrijdag 27 juni 2025
-
5 en 6 juli: Gratis Jazz evenementen in Het Kruispunt en de Bethelkerk
Donderdag 26 juni 2025