Twee gewonden bij steekincident op afrit A15, 37-jarige Rotterdammer aangehouden
Donderdag 28 juli 2022 (41 sec)
BARENDRECHT – De politie kreeg rond 13:30 uur een melding van een steekincident bij de afrit van de A15 bij Barendrecht (afrit Dierensteinweg). Twee personen raakten licht gewond.
De politie heeft na een korte zoektocht een 37-jarige verdachte uit Rotterdam aangehouden. Aan het steekincident ging een verkeersruzie vooraf. De politie doet onderzoek.
De twee gewonden zijn naar het ziekenhuis gebracht. De politie spreekt met getuigen en stelt sporen veilig. Heeft u iets van dit incident gezien, maar heeft u nog niet met de politie gesproken? Neem dan contact op met de politie.
Live: Steekpartij op afrit A15 bij de Dierensteinweg . Politie en ambulance ter plaatse. De afrit is momenteel volledig afgesloten. https://t.co/W0kehV8gks
— BarendrechtNU (@BarendrechtnuNL) July 28, 2022
De politie heeft melding gemaakt van een steekpartij op/bij de afrit #A15 #Barendrecht thv Dierensteinweg
— BarendrechtNU (@BarendrechtnuNL) July 28, 2022
Recent nieuws
-
BVV Barendrecht viert 100-jarig bestaan en ontvangt Waarderingsoorkonde: “Voor iedereen die zich inzet voor BVV”
Donderdag 12 februari 2026
-
16 feb: Begin werkzaamheden Kilweg: Eén rijbaan per richting definitief afgesloten, geluidsscherm langs de weg
Vrijdag 6 februari 2026
-
Automobilist botst op paal langs Dierensteinweg na ongeval op rotonde
Woensdag 4 februari 2026
-
Schoolgebouw aan Petrus Camperstraat krijgt anti-kraak woonruimtes voor jongeren uit Barendrecht
Woensdag 4 februari 2026
-
Pakket- en fietsreparatiepunt ‘Het Zijspoor’ verhuisd van station Barendrecht naar de Gouwe
Vrijdag 23 januari 2026