Aanrijding met scooter aan Van der Dussenvliet; boete voor minderjarige zonder rijbewijs
Zaterdag 16 april 2022 (54 sec)
BARENDRECHT – Gistermiddag (Vrijdag 15 april 2022) rond kwart voor drie heeft een aanrijding plaatsgevonden aan de Van der Dussenvliet in Barendrecht. Een scooter en auto kwamen op het kruispunt met de Jacoba Pompevliet met elkaar in aanraking: de scooter zou langs de voorzijde van de auto zijn geschampt.
Politie en ambulance werden met spoed gealarmeerd. Eén van de opzittenden van de scooter is gecontroleerd in de ambulance. De politie laat weten dat er alleen sprake was van materiële schade aan zowel de scooter als de (net 2 weken oude) auto.
Doorgereden en geen rijbewijs
De scooter reed volgens een omwonende na het ongeval door, waarna die bestuurder even later zonder scooter terug kwam. De automobilist eiste hierop dat de scooter ook terug zou komen naar de locatie van het ongeval.
De politie laat bij navraag door BarendrechtNU weten dat zowel de bestuurder als de bijrijder van de scooter minderjarig waren en niet in het bezit zijn van een rijbewijs. “Onder andere daarvoor is inderdaad een boete voor uitgeschreven“, aldus een woordvoerder van de politie. Waarvoor nog meer boetes zijn uitgeschreven is niet bekend.
Recent nieuws
-
Vrouw met veel teveel alcohol op raakt 10 maanden rijbewijs kwijt na veroorzaken ongeval Barendrechtseweg
Vrijdag 8 augustus 2025
-
4-30 aug: Carnisser Baan afgesloten tussen Lijsterbeswede en Vrijenburglaan ivm werkzaamheden aan rotonde
Vrijdag 25 juli 2025
-
Schoolzone bij basisschool De Draaimolen: Draaihekken over weg om auto’s te weren tijdens haal- en brengtijden
Donderdag 24 juli 2025
-
Flowers & Wood in Carnisse Veste stopt als bloemenwinkel: “Niet meer rendabel”, focus naar meubels
Donderdag 24 juli 2025
-
Moskee mag activiteiten van rechter (voorlopig) voortzetten in pand Bijdorpplein, besluit over dwangsom uitgesteld
Woensdag 23 juli 2025