Twee aanhoudingen bij inbraak in leegstaand bedrijfspand aan de Noldijk
Dinsdag 29 maart 2022 (47 sec)
BARENDRECHT – Afgelopen nacht heeft de politie twee aanhoudingen verricht voor een inbraak bij een bedrijfspand aan de Noldijk. De politie kreeg een tip over een scooter bij een leegstaand bedrijfspand.
Politie Barendrecht: “Collega’s zijn met meerdere eenheden ter plaatse gegaan om het in de omgeving van het pand goed af te zetten. Collega’s troffen ter plaatse een open roldeur aan, deze hoort normaal afgesloten te zijn.”
Sporttas vol lood
Agenten hoorden in het pand geluiden. Het gebouw werd doorzocht en op het dak werden twee personen aangetroffen: “Verder troffen we op het dak een rugtas aan met inbrekerswerktuigen en een sporttas vol met lood (foto). Beide verdachten zijn onder dreiging van ons nieuwe wapen, het stroomstootwapen, aangehouden. Ze zijn aangehouden voor gekwalificeerde diefstal.”
Bij één van de twee aangehouden verdachten werd 5,5 gram speed (drugs) aangetroffen: “Hier heeft de verdachte afstand van gedaan, waarna het speed vernietigd is door de collega’s op het politiebureau.”
Foto’s: Politie Barendrecht
Recent nieuws
-
Nieuwe NS dienstregeling: Meer treinen op zaterdag vanaf station Barendrecht
Woensdag 10 december 2025
-
Stiller asfalt op de A15 bij Carnisselande, vervanging in 2026 en 2027
Woensdag 10 december 2025
-
Za 13 dec: Winterevenement in Carnisse Veste
Woensdag 10 december 2025
-
Zaterdag 13 dec: WinterFeest Barendrecht van de Middenbaan tot aan de Oude Dorpskern
Zondag 7 december 2025
-
Nieuwe rolbanden in gebruik genomen in Carnisse Veste: Gebak voor het winkelend publiek
Zaterdag 6 december 2025