Twee aanhoudingen bij inbraak in leegstaand bedrijfspand aan de Noldijk
Dinsdag 29 maart 2022 (47 sec)
BARENDRECHT – Afgelopen nacht heeft de politie twee aanhoudingen verricht voor een inbraak bij een bedrijfspand aan de Noldijk. De politie kreeg een tip over een scooter bij een leegstaand bedrijfspand.
Politie Barendrecht: “Collega’s zijn met meerdere eenheden ter plaatse gegaan om het in de omgeving van het pand goed af te zetten. Collega’s troffen ter plaatse een open roldeur aan, deze hoort normaal afgesloten te zijn.”
Sporttas vol lood
Agenten hoorden in het pand geluiden. Het gebouw werd doorzocht en op het dak werden twee personen aangetroffen: “Verder troffen we op het dak een rugtas aan met inbrekerswerktuigen en een sporttas vol met lood (foto). Beide verdachten zijn onder dreiging van ons nieuwe wapen, het stroomstootwapen, aangehouden. Ze zijn aangehouden voor gekwalificeerde diefstal.”
Bij één van de twee aangehouden verdachten werd 5,5 gram speed (drugs) aangetroffen: “Hier heeft de verdachte afstand van gedaan, waarna het speed vernietigd is door de collega’s op het politiebureau.”
Foto’s: Politie Barendrecht
Recent nieuws
-
Vrouw met veel teveel alcohol op raakt 10 maanden rijbewijs kwijt na veroorzaken ongeval Barendrechtseweg
Vrijdag 8 augustus 2025
-
4-30 aug: Carnisser Baan afgesloten tussen Lijsterbeswede en Vrijenburglaan ivm werkzaamheden aan rotonde
Vrijdag 25 juli 2025
-
Schoolzone bij basisschool De Draaimolen: Draaihekken over weg om auto’s te weren tijdens haal- en brengtijden
Donderdag 24 juli 2025
-
Flowers & Wood in Carnisse Veste stopt als bloemenwinkel: “Niet meer rendabel”, focus naar meubels
Donderdag 24 juli 2025
-
Moskee mag activiteiten van rechter (voorlopig) voortzetten in pand Bijdorpplein, besluit over dwangsom uitgesteld
Woensdag 23 juli 2025