Ongeval met 2 personenauto’s op de A29, snelweg enige tijd volledig afgesloten
Maandag 28 juni 2021 (1 min, 8 sec)
BARENDRECHT – [Foto’s] Op de A29 bij Barendrecht heeft rond 20:15 uur vanavond (Maandag 28 juni 2021) een ongeval plaatsgevonden waarbij (in ieder geval) twee personenauto’s waren betrokken. Eén van de voertuigen heeft hierbij ook de vangrail geraakt langs de meest linker baan op de A29 tussen knooppunt Vaanplein en afrit Carnisselande.
Politie, ambulance en Rijkswaterstaat zijn met spoed ter plaatse gekomen. Voor zover bekend is één persoon per ambulance meegenomen (onbevestigd). De politie heeft met de andere betrokkene gesproken. Hoe het ongeval kon gebeuren is niet bekend.
Snelweg
Vanwege de hulpverlening en latere afhandeling van het ongeval is de snelweg A29 richting Carnisselande/Heinenoordtunnel een aantal keer volledig afgesloten geweest tussen de Voordijk en Breslau (4 rijstroken dicht). Rijkswaterstaat zette voor de veiligheid ook een pijlwagen met botsabsorber in. Twee van de vier rijstroken werden om 20:50 uur weer vrijgegeven voor het verkeer op de snelweg.
In ieder geval twee personenauto’s met schade zijn iets na 21:00 uur afgevoerd door een bergingsbedrijf. Eén voertuig had voornamelijk schade aan de rechter zijkant, de andere personenauto had voornamelijk schade aan de (rechter) voorkant. In beide voertuigen zijn de airbags afgegaan.
⛔️ | De #A29 is dicht ter hoogte van knp. Vaanplein richting Bergen op Zoom na een ongeluk. Verkeer die kant op kan vanaf het knooppunt via de A15, A16, A17 en A58 rijden. Volg Dordrecht. pic.twitter.com/ibTAfGc0ra
— Rijkswaterstaat Verkeersinformatie (@RWSverkeersinfo) June 28, 2021
Fotograaf: Jordi Menheer, BarendrechtNU
(Op alle foto's berust copyright. Foto's mogen zonder toestemming v.d. fotograaf niet worden gekopieerd of worden overgenomen.)
Recent nieuws
-
Zaterdag 24 en zondag 25 mei: Geen treinen vanaf station Barendrecht
Woensdag 21 mei 2025
-
Jut & Jul Kids sluit winkel op de Middenbaan, uitverkoop gestart
Maandag 19 mei 2025
-
19 – 23 mei: Zwemvierdaagse in Inge de Bruijn Zwembad
Zaterdag 17 mei 2025
-
24 mei: Activiteiten en live demonstratie schaapscheren bij De Kleine Duiker
Zaterdag 17 mei 2025
-
Politie deelt foto van overvaller zonnestudio Middenbaan
Zaterdag 17 mei 2025