3-jarig kind naar ziekenhuis na ongeval op fly-over A15 naar A29
Dinsdag 8 april 2014 (38 sec)
BARENDRECHT – [Foto’s] Rond kwart voor twee vanmiddag (Dinsdag 8 april 2014) is een ambulance met spoed opgeroepen naar de fly-over van de A15 naar de A29.
Ter plaatse bleek sprake van een aanrijding met letsel op de snelweg. Een personenauto is in de bocht op de fly-over tegen de vangrail aan geklapt. Volgens de politie is de vrouw vermoedelijk afgesneden door een wit busje/auto. Een kind dat in de auto zat heeft mogelijk nekletsel opgelopen door de botsing en is meegenomen naar het ziekenhuis. Later werd bekend dat het 3 jaar oude kind wel weer naar huis mocht. Het opgelopen letsel zou achteraf zijn meegevallen.
Ten tijde van de afhandeling van het ongeval is één rijstrook afgesloten geweest. De politie en Rijkswaterstaat hebben het verkeer om het incident heengeleid.
Fotograaf: Piet Kats, BarendrechtNU
(Op alle foto's berust copyright. Foto's mogen zonder toestemming v.d. fotograaf niet worden gekopieerd of worden overgenomen.)
Recent nieuws
-
FOTO’S: Sinterklaasintocht Carnisselande op het Middeldijkerplein
Zondag 16 november 2025
-
FOTO’S: Sinterklaasintocht centrum Barendrecht
Zondag 16 november 2025
-
Vlammen slaan uit kledingcontainer aan de Vrijenburgweg
Zondag 16 november 2025
-
Aanhoudingen na aantreffen van 8 kilo hennep in verborgen ruimte
Vrijdag 14 november 2025
-
Aanhoudingen na poging beroving aan de Platehaven, schouder uit de kom geslagen bij slachtoffer
Woensdag 12 november 2025