Speeltoestel afgebrand op speelveld bij CBS de Ark
Vrijdag 1 januari 2021 (55 sec)
BARENDRECHT – [Foto’s] Een speeltoestel in de speeltuin achter CBS de Ark aan de Boeier/Klipper is gistermiddag (Donderdag 31 december 2020) afgebrand. De brandweer werd op oudjaarsdag even voor 18:00 uur gealarmeerd voor de brand in het park.
De schommelband is volledig afgebrand, de constructie waar de band aan hing staat er nog wel. De kunstgras mat in de speeltuin is eveneens ernstig beschadigd en vervuild geraakt door de brand. Schade aan speeltoestellen zijn al jaren de grootste kostenpost voor de gemeente bij vernielingen tijdens de jaarwisseling.
Camera
Het speeltoestel staat slechts enkele meters naast een vaste cameramast van de gemeente Barendrecht (foto: rechts). Nadat de brandweer het vuur gisteren (Donderdag 31 december 2020) met een aantal emmers water heeft kunnen blussen is de politie ook ingeschakeld. Het is nog niet bekend of de brandstichter(s) op de beelden te zien is/zijn.
Foto’s: Speeltoestel afgebrand op speelveld bij CBS de Ark – https://t.co/4v3OxOSYah #Klipper #Boeier #Barendrecht pic.twitter.com/jIROa745Ak
— BarendrechtNU (@BarendrechtnuNL) January 1, 2021
De brandweer gaat (vandaag voor het eerst) uitrukken naar de #Klipper voor een melding van een buitenbrand. #Barendrecht
— BarendrechtNU (@BarendrechtnuNL) December 31, 2020
Recent nieuws
-
FOTO’S: Sinterklaasintocht Carnisselande op het Middeldijkerplein
Zondag 16 november 2025
-
FOTO’S: Sinterklaasintocht centrum Barendrecht
Zondag 16 november 2025
-
Vlammen slaan uit kledingcontainer aan de Vrijenburgweg
Zondag 16 november 2025
-
Aanhoudingen na aantreffen van 8 kilo hennep in verborgen ruimte
Vrijdag 14 november 2025
-
Aanhoudingen na poging beroving aan de Platehaven, schouder uit de kom geslagen bij slachtoffer
Woensdag 12 november 2025