Gestolen iPad van woninginbraak in Barendrecht teruggevonden tussen struiken in Schiedam
Zaterdag 14 maart 2020 (1 min, 9 sec)
BARENDRECHT – Afgelopen donderdag heeft de politie een gestolen iPad weten terug te vinden in Schiedam. De laptop werd in november 2019 gestolen bij een woninginbraak in Barendrecht.
Wijkagent Izak van der Vliet (Schiedam): “Politie lost alle zaken op? Helaas niet. Vandaag (Zaterdag 14 maart 2020) wel weer bewezen dat het verstandig is om altijd melding/aangifte te doen van een strafbaar feit.”
Bosjes
Afgelopen donderdagochtend ontving de politie een melding van een verdachte situatie bij het Julianapark in Schiedam. Een man met een sporttas liep hier zenuwachtig en om zich heen kijkend heen en weer. “De man verstopte deze tas in de struiken en liep vervolgens weg. De melder had hier geen goed gevoel bij en belde ons“, aldus de agent.
De politie ging naar het park en trof in de tas een iPad aan, deze bleek na enig speurwerk te zijn gestolen bij een woninginbraak in Barendrecht. De man zelf was toen al verdwenen, een zoekactie heeft niets meer opgeleverd. “De Officier van Justitie besloot dat de Ipad terug mocht naar de rechthebbende in Barendrecht“, aldus de wijkagent.
Melder heeft onderbuikgevoel bij man welke tas verstopt #Julianapark en belt ons. Man niet meer aangetroffen, tas wel..Zat oa Ipad in welke na onderzoek van diefstal afkomstig bleek te zijn (#inbraak woning #Barendrecht november 2019). Na overleg OVJ Ipad terug naar slachtoffer pic.twitter.com/xVi8J4pr16
— Wijkagent Van der Vliet (@PolVandervliet) March 12, 2020
Hulpdiensten
Recent nieuws
-
Scholier geslagen en van fatbike bestolen bij school aan de Dierensteinweg
Vrijdag 16 mei 2025
-
13-jarige jongen door leeftijdsgenoten beroofd tijdens verkoop van merkkleding aan de Schoener
Vrijdag 16 mei 2025
-
Lego-dief bij Intertoys Carnisse Veste: Grote doos speelgoed over alarmpoortjes getild
Vrijdag 16 mei 2025
-
Mannen plunderen kledingcontainer van Opnieuw&Co aan de Portlandse Baan
Vrijdag 16 mei 2025
-
Arrestatieteam valt woning binnen aan de Arent Maertensvliet
Woensdag 14 mei 2025