1000 hennepplantjes aan de Escudostraat
Dinsdag 25 februari 2014 (25 sec)
BARENDRECHT – [Foto’s] Vanochtend (Dinsdag 25 februari 2014) maakte het team Openbare Orde en Veiligheid (OO&V) Barendrecht bekend een hennepkwekerij te hebben ontdekt aan de Escudostraat. In de kwekerij zijn maar liefst 1000 hennepplanten aangetroffen, deze zijn allemaal direct vernietigd. De hennepkwekerij zelf is ontmanteld.
De politie liet op de foto’s zien waarom hennepkwekerijen gevaarlijk kunnen zijn. Door de opbouw van kwekerijen wordt er veel ‘geknutseld’ met elektriciteitskabels. Dit resulteert in (brand)gevaarlijke situaties. Of er aanhoudingen zijn verricht is niet bekend.
Archief: Hennepkwekerijen in Barendrecht
Fotograaf: Team OO&V Barendrecht, BarendrechtNU
(Op alle foto's berust copyright. Foto's mogen zonder toestemming v.d. fotograaf niet worden gekopieerd of worden overgenomen.)
Recent nieuws
-
Supermarkt Lidl Carnisse Veste opent op dinsdag 19 mei de deuren
Zondag 12 april 2026
-
HCB Dames 1 schrijft historie met halve finaleplaats in bekertoernooi
Zondag 12 april 2026
-
Rotonde Boezemweg-Ziedewij krijgt extra ontsluiting
Vrijdag 10 april 2026
-
14 mei: Schoolkorfbaltoernooi bij Korfbalvereniging Vitesse
Vrijdag 10 april 2026
-
Grote waterlekkage bij werkzaamheden aan Jaagpad, bruin water uit de kraan
Vrijdag 10 april 2026