Vrouw gewond bij aanrijding tussen scooter en auto aan de Gouwe/Marijkesingel
Zaterdag 1 februari 2020 (1 min, 12 sec)
BARENDRECHT – [Foto’s] Een vrouw is gisteravond (Vrijdag 31 januari 2020) rond half negen gewond geraakt bij een aanrijding aan de Gouwe. Op de kruising van de Gouwe/Marijkesingel met de Gebroken Meeldijk kwamen de snorscooter van de vrouw en een auto met elkaar in botsing. De scooter raakte de auto aan de zijkant, vlak achter de bestuurder.
Politie en ambulance werden met spoed gealarmeerd. De vrouw is gefixeerd (beweging van o.a. de rug/nek voorkomen) en op de brancard geplaatst. Ze is per ambulance overgebracht naar het ziekenhuis.
De politie heeft het kruispunt enige tijd afgesloten gehouden. De verkeerspolitie is kort ter plaatse geweest om het ongeval te onderzoeken. Rond half tien heeft de politie de afzetting opgeheven.
Foto’s: Vrouw gewond bij aanrijding tussen scooter en auto aan de Gouwe/Marijkesingel – https://t.co/mRhlIkPfo1 #GebrokenMeeldijk #Barendrecht pic.twitter.com/RpKLtSj93Q
— BarendrechtNU (@BarendrechtnuNL) February 1, 2020
Live: Jongedame gewond geraakt bij aanrijding scooter/auto op kruising van de Gebroken Meeldijk met de Gouwe. De vrouw had zeer veel pijn, is gefixeerd en in de ambulance geplaatst. Inmiddels mee naar he… https://t.co/raHjyiU9xO
— BarendrechtNU (@BarendrechtnuNL) January 31, 2020
… en zo’n afsluiting is natuurlijk niet bedoeld om doorheen te rijden:
Twee scootertjes rijden dwars door de afzetting van de politie. Worden in eerste instantie terug gestuurd, maar 1 vd bijrijders blijkt zijn helm niet goed vast te hebben zitten. En zo is deze jongeman een boete rijker/armer… #GebrokenMeeldijk #Barendrecht
— BarendrechtNU (@BarendrechtnuNL) January 31, 2020
Recent nieuws
-
Vrouw met veel teveel alcohol op raakt 10 maanden rijbewijs kwijt na veroorzaken ongeval Barendrechtseweg
Vrijdag 8 augustus 2025
-
4-30 aug: Carnisser Baan afgesloten tussen Lijsterbeswede en Vrijenburglaan ivm werkzaamheden aan rotonde
Vrijdag 25 juli 2025
-
Schoolzone bij basisschool De Draaimolen: Draaihekken over weg om auto’s te weren tijdens haal- en brengtijden
Donderdag 24 juli 2025
-
Flowers & Wood in Carnisse Veste stopt als bloemenwinkel: “Niet meer rendabel”, focus naar meubels
Donderdag 24 juli 2025
-
Moskee mag activiteiten van rechter (voorlopig) voortzetten in pand Bijdorpplein, besluit over dwangsom uitgesteld
Woensdag 23 juli 2025