Arrestatieteam valt woning in straat IJsselmeer binnen
Vrijdag 3 januari 2020 (45 sec)
BARENDRECHT – Een arrestatieteam van de politie is gisteren (Donderdag 2 januari 2020) aan het eind van de middag een woning in de straat IJsselmeer in Barendrecht binnengevallen. Een getuige meldt dat de inval aan het eind van de middag, rond half zes, plaats vond.
Een team agenten met ogenschijnlijk zware bewapening en bescherming heeft met een ram de voordeur uit de woning geslagen. Een video van (een deel van) de inval werd gedeeld op videowebsite Dumpert.
Aanhouding
De politie wil vandaag (Vrijdag 3 januari 2020) inhoudelijk niet reageren op de reden van de inval, eventuele aanhouding(en) en of het de bewoner(s) betreft : “Het is een aanhouding in een lopend recherche onderzoek. Om deze reden kan ik niet verder ingaan op vragen.”
Een buurtbewoner die getuige was van de inval meldt echter niet te hebben gezien dat er iemand is aangehouden/afgevoerd. Wel zou er nog tot in de avond onderzoek zijn verricht in de woning.
Recent nieuws
-
Vrouw met veel teveel alcohol op raakt 10 maanden rijbewijs kwijt na veroorzaken ongeval Barendrechtseweg
Vrijdag 8 augustus 2025
-
4-30 aug: Carnisser Baan afgesloten tussen Lijsterbeswede en Vrijenburglaan ivm werkzaamheden aan rotonde
Vrijdag 25 juli 2025
-
Schoolzone bij basisschool De Draaimolen: Draaihekken over weg om auto’s te weren tijdens haal- en brengtijden
Donderdag 24 juli 2025
-
Flowers & Wood in Carnisse Veste stopt als bloemenwinkel: “Niet meer rendabel”, focus naar meubels
Donderdag 24 juli 2025
-
Moskee mag activiteiten van rechter (voorlopig) voortzetten in pand Bijdorpplein, besluit over dwangsom uitgesteld
Woensdag 23 juli 2025