Heterdaad aanhouding op ‘t Vlak na straatroof aan de Vecht, tweede dader nog op de vlucht
Vrijdag 8 november 2019 (52 sec)
BARENDRECHT – De politie heeft aan het begin van de middag één verdachte op heterdaad kunnen aangehouden voor een straatroof aan de Vecht. De aanhouding vond plaats in het centrum van Barendrecht bij ‘t Vlak. Naar een tweede verdachte wordt nog gezocht.
Er is geen gebruik gemaakt van een (vuur)wapen om het slachtoffer te bedreigen, zo stelt de politie. Een woordvoerder kon vanmiddag (Vrijdag 8 november 2019) echter nog niet melden of de daders buit hebben gemaakt.
Spreekuren afgelast
Wijkagenten van de politie in Barendrecht zouden vanmiddag (Vrijdag 8 november 2019) en vanavond (Vrijdag 8 november 2019) een spreekuur houden aan de Marijkesingel en op het Muziekplein, in verband met de aanhouding gaan deze spreekuren niet door. De beroving vond rond kwart voor één vanmiddag (Vrijdag 8 november 2019) plaats, toen stonden de wijkagenten net een klein uur op het Doormanplein voor een wijkspreekuur.
Goed/slecht nieuws van Politie #Barendrecht: “Ivm een aanhouding op heterdaad van een verdachte van straatroof in Barendrecht, gaan de spreekuren vanmiddag (Vrijdag 8 november 2019) en vanavond (Vrijdag 8 november 2019) aan de Marijkesingel en Muziekplein niet door.
Sorry!”— BarendrechtNU (@BarendrechtnuNL) November 8, 2019
Recent nieuws
-
Politie ontdekt voor bijna half miljoen euro aan gestolen spullen in loods aan het Zuideinde
Dinsdag 21 juli 2026
-
Van dinsdag t/m vrijdag geen treinen van station Barendrecht; werkzaamheden aan spoor
Maandag 20 juli 2026
-
Weer aanpassing kruising Zuidersingel/Avenue Carnisse: Geen voorrang meer voor fietsers
Vrijdag 17 juli 2026
-
Nieuw college van B&W van start met twee nieuwe wethouders
Vrijdag 17 juli 2026
-
Volgende stap gezet voor bijna 2.000 nieuwe woningen in Stationstuinen, bouw start in 2027
Vrijdag 17 juli 2026