Auto midden in de nacht te water bij rotonde Sweelincklaan/Harmonielaan
Vrijdag 25 oktober 2019 (38 sec)
BARENDRECHT – [Foto’s] Een automobilist is vannacht (Vrijdag 25 oktober 2019) om 2:20 uur met zijn auto van de weg geraakt op de rotonde van de Sweelincklaan / Harmonielaan. Politie, brandweer en ambulance werden met spoed gealarmeerd. Hulp van de brandweer, waaronder een duikploeg, bleek kort na de oproep toch niet nodig. De man heeft een nat pak overgehouden aan het ongeval.
De auto was in een sloot langs de rotonde van de Sweelincklaan/Harmonielaan (thv de onderdoorgang A29) terecht gekomen. Hoewel de auto zo’n 2 meter naar beneden is gevallen, stond het water in de sloot relatief laag. De auto heeft eerst nog een lantaarnpaal langs de rotonde geraakt die volledig omver is gegaan.
Een bergingsbedrijf is ter plaatse gekomen om het voertuig uit de sloten te takelen en af te voeren.
Fotograaf: Jordi Menheer, BarendrechtNU
(Op alle foto's berust copyright. Foto's mogen zonder toestemming v.d. fotograaf niet worden gekopieerd of worden overgenomen.)
Recent nieuws
-
Zondag 6 juli: Nederlands Kampioenschap BMX Racing bij Fietscrossclub Barendrecht
Vrijdag 27 juni 2025
-
5 en 6 juli: Gratis Jazz evenementen in Het Kruispunt en de Bethelkerk
Donderdag 26 juni 2025
-
64 nieuwbouw appartementen Zeeheldenbuurt (sociale huur) vanaf 2 juli op Woonnet Rijnmond
Woensdag 25 juni 2025
-
Dwangsom van €20.000 opgelegd om activiteiten van Islamitisch centrum Barendrecht aan Bijdorpplein te stoppen
Woensdag 25 juni 2025
-
Friendswonen, laatste inschrijfmogelijkheid: Kans voor jongeren op woonruimte in Lagewei
Woensdag 25 juni 2025