Reanimatie op vluchtstrook A15: Bestuurders negeren rode kruizen boven snelweg
Zaterdag 31 augustus 2019 (1 min, 16 sec)
BARENDRECHT – De hulpdiensten zijn gisteravond (Vrijdag 30 augustus 2019) even na 18:00 uur met spoed gealarmeerd voor een melding van een reanimatie op de A15 bij Barendrecht. Ter hoogte van knooppunt Vaanplein startte de politie, brandweer en ambulance een ruim half uur durende reanimatie van een vrachtwagenchauffeur.
Twee brandweervoertuigen, twee ambulances, drie politievoertuigen, een motorrijder van Rijkswaterstaat en een bergingsvoertuig waren betrokken bij de afhandeling van het incident. Om al deze mensen een veilige werkplek te bieden en het slachtoffer zo goed mogelijk te kunnen helpen werden diverse rijstroken afgesloten met een rood kruis op de matrixborden.
Boetes
De politie gaat diverse bestuurders een boete sturen voor het negeren van de tijdelijke rijstrook afsluitingen. Politie Barendrecht: “Tijdens de reanimatie negeerden diverse bestuurders het rode kruis boven de weg. Levensgevaarlijk voor de hulpverleners. Deze bestuurders krijgen proces-verbaal.” Verkeer mocht voorzichtig over één van de drie rijstroken van de parallelbaan langs het ongeval.
De vrachtwagenchauffeur is uiteindelijk overgebracht naar het ziekenhuis, zo meldt de politie.
Op de vluchtstrook vd #A15 thv de wijk #Vrijenburg zijn politie, brandweer en ambulance bezig met een reanimatie. Verkeer kan ivm veilige werkplek voor de hulpdiensten over 1 vd 3 stroken langs het incident. #Barendrecht
— BarendrechtNU (@BarendrechtnuNL) August 30, 2019
Recent nieuws
-
Aanhoudingen na aantreffen van 8 kilo hennep in verborgen ruimte
Vrijdag 14 november 2025
-
Aanhoudingen na poging beroving aan de Platehaven, schouder uit de kom geslagen bij slachtoffer
Woensdag 12 november 2025
-
Monteur valt in liftschacht aan de Van Beuningenhaven
Dinsdag 11 november 2025
-
12 dec: Kerstmarkt bij de Kleine Duiker
Zondag 9 november 2025
-
19 nov: Hoorzitting over bezwaar van Islamitisch Centrum Barendrecht
Vrijdag 7 november 2025