Vrachtwagenchauffeur (57) op snelweg bij Barendrecht aangehouden na cocaïnevondst tussen bananen
Vrijdag 16 augustus 2019 (38 sec)
De politie heeft gisteren (Donderdag 15 augustus 2019) in een loods in Hoogerheide (Noord-Brabant) in een lading bananen 72 kilo cocaïne aangetroffen en in beslag genomen. In en bij de loods zijn een 54-jarige man uit Hoogerheide, een 52-jarige man uit Etten-Leur en een 45-jarige man uit Breda aangehouden.
Op de snelweg ter hoogte van Barendrecht is een 57-jarige vrachtwagenchauffeur uit Culemborg aangehouden op verdenking van betrokkenheid bij de cocaïne in de loods in Hoogerheide. Zijn vrachtwagen is voor onderzoek in beslag genomen.
Het cluster Synthetische Drugs van de Landelijke Eenheid kwam de drugs door onderzoek, onder het gezag van een officier van justitie van het Landelijk Parket, op het spoor. De verdachten zijn in verzekering gesteld en de officier beslist later over de voorgeleiding van de verdachten.
Recent nieuws
-
Heinenoordtunnel vannacht volledig afgesloten (ook voor fietsers) voor tests met noodstroomvoorziening
Maandag 13 oktober 2025
-
23-jarige fietser overleden bij aanrijding met auto op Noldijk, automobilist onder invloed
Zondag 12 oktober 2025
-
Oliebollenkraam geopend op het Middeldijkerplein, dit jaar niet op het Havenhoofd
Zaterdag 11 oktober 2025
-
Vergunning verleend voor geldkiosk met geldautomaat aan het Achterom
Vrijdag 10 oktober 2025
-
Nieuw aan de Dorpsstraat: 24/7 fitness Circle Fit opent begin 2026 de deuren
Vrijdag 10 oktober 2025