Auto van de weg geraakt aan de Koedood, bestuurder naar het ziekenhuis
Maandag 29 juli 2019 (1 min, 3 sec)
BARENDRECHT – Rond half twaalf vanochtend (Maandag 29 juli 2019) is een automobilist van de weg geraakt aan de Koedood. De politie ontving een melding van een voertuig te water, maar de auto kwam in de (vrijwel droogstaande) greppel naast de weg tot stilstand.
Een ambulance werd om tien over twaalf alsnog met spoed gealarmeerd. De bestuurder van de auto had mogelijk toch letsel opgelopen. Ze is in eerste instantie opgevangen door omstanders. Het ongeval vond plaats bij de oversteekplaats ter hoogte van Gaatkensbult.
De politie meldt vanmiddag (Maandag 29 juli 2019) dat de vrouw ter controle is overgebracht naar het ziekenhuis, maar dat het letsel mee lijkt te vallen. De auto is door een bergingsbedrijf uit de greppel gehaald en afgevoerd.
Vanochtend op de Koedood in Barendrecht melding van een voertuig te water. Gelukkig niet echt te water maar in een (bijna) droogstaande greppel terecht gekomen. Bestuurder ter controle over naar het ziekenhuis. Lijkt mee te vallen. ^JvT pic.twitter.com/cvqua1emLO
— Basisteam Oude Maas (@POL_OudeMaas) July 29, 2019
Live: Auto van de weg geraakt en in sloot terecht gekomen langs de Koedood, ambulance met spoed gealarmeerd. Er zou mogelijk een vrouw gewond zijn geraakt bij het ongeval, zo laat een omstander weten. Ze… https://t.co/O6l07Adt2Y
— BarendrechtNU (@BarendrechtnuNL) July 29, 2019
Recent nieuws
-
31 dec: Gratis vuurwerkshow om 19:00u bij Wesdijk Vuurwerk aan de Barendrechtseweg / Middeldijk
Dinsdag 30 december 2025
-
Accupakket van elektrische heftruck in brand bij The Greenery Barendrecht
Maandag 29 december 2025
-
7 jan: 50 eurocent per ingeleverde kerstboom
Zondag 28 december 2025
-
Twee mannen aangehouden na schietincident op parkeerplaats McDonald’s Barendrecht
Woensdag 24 december 2025
-
Meerdere schoten op parkeerplaats McDonald’s Barendrecht: Geen daders in beeld, geen gewonden
Maandag 22 december 2025