Auto-inbraken in Smitshoek: Airbags uit voertuigen gestolen aan de Rietdekkerij
Woensdag 10 juli 2019 (38 sec)
BARENDRECHT –Afgelopen nacht zijn meerdere auto’s opengebroken in Smitshoek. Aan de Rietdekkerij werd er ingebroken in twee Renault Clio’s. De dieven hebben de airbags uit de voertuigen gestolen. De gedupeerde vermoedt dat de airbags ‘op bestelling’ zijn gestolen, omdat het precies twee Renault Clio’s betreft.
Elders in de wijk werd er nog in twee andere auto’s ingebroken, ook hier werden de airbags gestolen.
Vorige week vonden er ook al diverse auto-inbraken plaats in Barendrecht, zoals aan de Vrijenburglaan (+video), de Sparrenhout (BMW) en de Ravesteyndreef (BMW):
Nog een melding van een inbraak in BMW ontvangen: Afgelopen nacht tussen 2:33 – 2:37 uur aan de #Sparrenhout. Twee daders zijn vastgelegd op een camera. #Barendrecht
— BarendrechtNU (@BarendrechtnuNL) July 8, 2019
RT @Minimar70: #autoinbraak #BMW #Barendrecht #vanRavesteyndreef maandagmorgen 8 juli 2019 Iemand iets gehoord ? #BMW218
— BarendrechtNU (@BarendrechtnuNL) July 8, 2019
Hulpdiensten
Recent nieuws
-
Zondag 6 juli: Nederlands Kampioenschap BMX Racing bij Fietscrossclub Barendrecht
Vrijdag 27 juni 2025
-
5 en 6 juli: Gratis Jazz evenementen in Het Kruispunt en de Bethelkerk
Donderdag 26 juni 2025
-
64 nieuwbouw appartementen Zeeheldenbuurt (sociale huur) vanaf 2 juli op Woonnet Rijnmond
Woensdag 25 juni 2025
-
Dwangsom van €20.000 opgelegd om activiteiten van Islamitisch centrum Barendrecht aan Bijdorpplein te stoppen
Woensdag 25 juni 2025
-
Friendswonen, laatste inschrijfmogelijkheid: Kans voor jongeren op woonruimte in Lagewei
Woensdag 25 juni 2025