Auto-inbraken in Smitshoek: Airbags uit voertuigen gestolen aan de Rietdekkerij
Woensdag 10 juli 2019 (38 sec)
BARENDRECHT –Afgelopen nacht zijn meerdere auto’s opengebroken in Smitshoek. Aan de Rietdekkerij werd er ingebroken in twee Renault Clio’s. De dieven hebben de airbags uit de voertuigen gestolen. De gedupeerde vermoedt dat de airbags ‘op bestelling’ zijn gestolen, omdat het precies twee Renault Clio’s betreft.
Elders in de wijk werd er nog in twee andere auto’s ingebroken, ook hier werden de airbags gestolen.
Vorige week vonden er ook al diverse auto-inbraken plaats in Barendrecht, zoals aan de Vrijenburglaan (+video), de Sparrenhout (BMW) en de Ravesteyndreef (BMW):
Nog een melding van een inbraak in BMW ontvangen: Afgelopen nacht tussen 2:33 – 2:37 uur aan de #Sparrenhout. Twee daders zijn vastgelegd op een camera. #Barendrecht
— BarendrechtNU (@BarendrechtnuNL) July 8, 2019
RT @Minimar70: #autoinbraak #BMW #Barendrecht #vanRavesteyndreef maandagmorgen 8 juli 2019 Iemand iets gehoord ? #BMW218
— BarendrechtNU (@BarendrechtnuNL) July 8, 2019
Hulpdiensten
Recent nieuws
-
Handhavers gewond geraakt bij aanhouding met verzet Avenue Carré
Zaterdag 15 augustus 2026
-
Politie en douane vinden illegale sigaretten en tabak bij supermarkt op de Middenbaan
Vrijdag 14 augustus 2026
-
Dealer aangehouden na achtervolging, sok met drugs in heg aangetroffen aan de Chopinstraat
Vrijdag 7 augustus 2026
-
Politie ontdekt voor bijna half miljoen euro aan gestolen spullen in loods aan het Zuideinde
Dinsdag 21 juli 2026
-
Van dinsdag t/m vrijdag geen treinen van station Barendrecht; werkzaamheden aan spoor
Maandag 20 juli 2026