Hennepdrogerij aangetroffen aan de Torenmolen
Dinsdag 21 januari 2014
(23 sec)
– Reageer via Facebook ( )
BARENDRECHT – [Foto] De politie heeft rond half een vanmiddag (Dinsdag 21 januari 2014) een hennepdrogerij ontdekt aan de Torenmolen. De aangetroffen hennep is vernietigd. Het is niet bekend of er aanhoudingen zijn verricht.
Hennepdrogerij
In een hennepdrogerij worden de planten niet meer gekweekt, maar liggen ze te drogen nadat ze zijn afgeknipt. Het is onderdeel van het ‘productieproces’ van wiet. Tijdens deze fase veranderen bepaalde stoffen in de plant die de sterkte en smaak bepalen.
Archief: Hennepkwekerijen in Barendrecht
Fotograaf: C vd Merbel (Twitter), BarendrechtNU
(Op alle foto's berust copyright. Foto's mogen zonder toestemming v.d. fotograaf niet worden gekopieerd of worden overgenomen.)
Recent nieuws
-
Tweede Kamerverkiezingen in Barendrecht: Wel vervroegd stemmen op 4 locaties, geen drive-through stemlocatie bij IKEA
Donderdag 25 februari 2021
-
Herinrichting schoolplein De Zeppelin aanstaande
Donderdag 25 februari 2021
-
Wethouder met bewoners in gesprek over ontmoetingsplekken voor jongeren bij Bachlaan en Riederpark
Donderdag 25 februari 2021
-
Van Belzen: “Door de politie flink ingegrepen op het Havenhoofd, Carnisse Veste en Middeldijkerplein”
Maandag 22 februari 2021
-
Extra klaslokalen voor Groen van Prinsterer door uitbreiding Hof van Maxima
Zondag 21 februari 2021