Brandweer onderzoekt gaslucht aan de 3e Barendrechtseweg
Zondag 18 november 2012 (44 sec)
De brandweer is vanmiddag (Zondag 18 november 2012) om kwart over 3 met spoed uitgerukt naar De Kleine Duiker, een kinderboerderij aan de 3e Barendrechtseweg. Het zou gaan om een melding van een mogelijke gaslucht.
Ter plaatse heeft de brandweer metingen verricht en in de omgeving gezocht naar mogelijke gaslekkages. Na dit onderzoek is besloten een kleine afzetting te maken en bezoekers van de boerderij op afstand te houden. De brandweer heeft gemeld dat er bij vlagen een lichte gaslucht was te ruiken. Omdat ze de bron niet hebben kunnen vinden is Eneco opgeroepen om het probleem op te komen lossen.
De brandweer heeft ook gewacht op de komst van Eneco vanwege de grote hoeveelheid publiek die nog aanwezig was op de kinderboerderij. Het is onbekend of er nog een gaslekkage is gevonden.
Update
De brandweer heeft om half 7 gemeld dat het gaslek is gevonden en verder wordt afgehandeld door Eneco.
Fotograaf: Jordi Menheer, BarendrechtNU
(Op alle foto's berust copyright. Foto's mogen zonder toestemming v.d. fotograaf niet worden gekopieerd of worden overgenomen.)
Recent nieuws
-
Zondag 6 juli: Nederlands Kampioenschap BMX Racing bij Fietscrossclub Barendrecht
Vrijdag 27 juni 2025
-
5 en 6 juli: Gratis Jazz evenementen in Het Kruispunt en de Bethelkerk
Donderdag 26 juni 2025
-
64 nieuwbouw appartementen Zeeheldenbuurt (sociale huur) vanaf 2 juli op Woonnet Rijnmond
Woensdag 25 juni 2025
-
Dwangsom van €20.000 opgelegd om activiteiten van Islamitisch centrum Barendrecht aan Bijdorpplein te stoppen
Woensdag 25 juni 2025
-
Friendswonen, laatste inschrijfmogelijkheid: Kans voor jongeren op woonruimte in Lagewei
Woensdag 25 juni 2025