Rotterdammers (14-15 jaar) aangehouden: Reden op gestolen fietsen bij Middeldijkerplein
Dinsdag 21 augustus 2018
(37 sec)
– Reageer via Facebook ( )
BARENDRECHT – De politie heeft naar aanleiding van een melding van verdachte personen op het Middeldijkerplein drie jongeren aangehouden. Twee van de drie minderjarige jongens bleken bij controle door de politie op een gestolen fiets te rijden. Jeugdagent Remy: “Waarvan 1 een aantal dagen geleden gestolen in Barendrecht en de andere in Zoetermeer.”
Twee jongens zijn aangehouden op verdenking van heling en de identificatie wet (geen ID). Ook de derde betrokken jongen is aangehouden, hij kon zich ook niet legitimeren.
Alle drie de verdachten komen uit Rotterdam. Ze zijn overgebracht naar het politiebureau en zullen hier worden verhoord door de recherche.
Aanhouding #minderjarige uit #rotterdam voor #heling #fietsen in #Barendrecht
Zie onderstaande linkhttps://t.co/wAIOF6HnHu@BarendrechtnuNL @RTV_Rijnmond @RDStad— Remy Hartog (@POL_Hartog) August 21, 2018
Recent nieuws
-
18- 23 april: Avond- en nachtelijke werkzaamheden aan de 1e en 2e Barendrechtseweg
Zondag 18 april 2021
-
Jongen (16) overleden door ontploffing in woning aan de Rietgors
Zaterdag 17 april 2021
-
16-jarige overleden bij incident in woning aan de Rietgors, drie minderjarigen aangehouden
Vrijdag 16 april 2021
-
Vuurwapens, 5kg cocaïne, taser en €150.000 aangetroffen bij onderzoek in woning aan de Wilgenwede
Vrijdag 16 april 2021
-
Appartementencomplex De Nieuwe Botter Barendrecht bereikt hoogste punt
Dinsdag 13 april 2021