Drugspand gesloten in wijk Vrijheidsakker: Grote hoeveelheid hennep aangetroffen bij inval
Dinsdag 3 april 2018 (52 sec)
BARENDRECHT – De gemeente Barendrecht sluit vandaag (Dinsdag 3 april 2018) een woning in de wijk Vrijheidsakker nadat hier een handelshoeveelheid drugs is aangetroffen. Een BOA van de gemeente en de politie sluiten de woning vandaag (Dinsdag 3 april 2018) af.
De gemeente ontving informatie van de politie over hennep in de woning aan de zuidelijke kant van de wijk. Bij een inval door de politie werd een grote hoeveelheid hennep aangetroffen: “De hoeveelheid verdovende middelen die is aangetroffen overschrijft, volgens de richtlijnen van het Openbaar Ministerie, ruimschoots de gebruikershoeveelheid en kan daarmee worden aangemerkt als een handelshoeveelheid“, aldus burgemeester van Belzen.
Overlast
Vorige week donderdag heeft de burgemeester gebruik gemaakt van zijn bevoegdheid om de woning te sluiten. De woning wordt vandaag (Dinsdag 3 april 2018) voor 3 maanden gesloten. “Gelet op de gevolgen die drugsoverlast met zich mee kan brengen op de leefbaarheid van de woonomgeving, neem ik deze gebeurtenis hoog op“, aldus de burgemeester: “Drugsgerelateerde overlast ten aanzien van een woning versterkt de onveiligheidsgevoelens van direct omwonenden en bezoekers en tast de openbare orde in de woonomgeving op onacceptabele wijze aan“
Recent nieuws
-
5 t/m 9 augustus: Afsluitingen vanwege asfaltwerkzaamheden 1e Barendrechtseweg
Vrijdag 18 juli 2025
-
53ste Ronde van Barendrecht op zaterdag 19 juli: Sport, muziek en gezelligheid voor iedereen
Vrijdag 18 juli 2025
-
Taakstraf voor jongen die meisjes en vrouwen filmden op toilet en in kleedhokjes Inge de Bruijn Zwembad
Donderdag 17 juli 2025
-
Explosief aangetroffen in tuin aan de Middeldijk: EOD, CBRNE en politie doen onderzoek
Maandag 14 juli 2025
-
‘Thuis in Bloemen’ gaat sluiten op de Middenbaan, uitverkoop bij bloemenwinkel
Zaterdag 12 juli 2025