Vermiste 45-jarige man anderhalve week na vermissing nog niet terecht
Woensdag 14 februari 2018 (51 sec)
BARENDRECHT – [Update] De politie is nog steeds op zoek naar de vermiste 45-jarige Wied van Vugt (foto). De man is sinds zondag 4 februari vermist, hij kwam niet terug naar de instelling waar hij verbleef. Afgelopen vrijdag is de man nog gezien bij de IKEA in Barendrecht.
Recherche Politie Rotterdam: “De laatste meldingen zijn van omgeving Barendrecht. Maar andere gebieden zijn natuurlijk zeker niet uitgesloten” Het is niet bekend welke kleding de man momenteel draagt.
Zorgen
De familie van de man maakt zich gezien zijn gezondheid ernstige zorgen: “Wij vragen nogmaals uw aandacht voor de vermissing van de 45-jarige Wied van Vught. Hij is nog niet terecht. Zijn familie en wij maken ons ernstige zorgen om zijn welzijn. Alle tips zijn welkom!”
Heeft u de vermiste man gezien of heeft u informatie waar hij kan zijn (of eerder is geweest)? Meld dit dan bij de politie via 0900-8844.
De op 11 februari 45-jarige vermiste Wied van Vugt, laatst gezien in #Barendrecht is weer terecht. Iedereen bedankt voor hun hulp.
— Politie Rotterdam eo (@Politie_Rdam) February 27, 2018
Recent nieuws
-
Gemeente zet kerstboominzameling toch door met twee alternatieven: Inzameling en ophalen
Vrijdag 9 januari 2026
-
UPDATE: Kerstboominzameling dit jaar geannuleerd, extreem druk bij de buitendiensten
Donderdag 8 januari 2026
-
Geen kermis op Koningsdag 2026 en bezoekersaantal voor feest op Doormanplein gehalveerd
Woensdag 7 januari 2026
-
Kerstboominzameling uitgesteld naar woensdag 14 januari: €0,50 per boom
Dinsdag 6 januari 2026
-
88-jarige slachtoffer van babbeltruc aan Dorpsstraat, minderjarige verdachte aangehouden
Maandag 5 januari 2026