Dwergpapegaai vast in boom aan de Klipper
Vrijdag 9 november 2012 (37 sec)
De brandweer is vanmiddag (Vrijdag 9 november 2012) rond 2 uur opgeroepen naar de Klipper in Barendrecht. Ook de ladderauto uit Rotterdam was opgeroepen naar Barendrecht voor een hulpverlening dieren.
Ter plaatse bleek dat een bewoner een melding had gemaakt van een vogel die vastzat in de boom. In een boom aan de Klipper zat inderdaad een dwergpapegaai met zijn pootje vast aan een tak. Dit kwam door het netje van een vetbolletje dat klem zat om het pootje.
De ladderwagen heeft zich met enige moeite door de straten rond de Klipper gewurmd. Na het verplaatsen van een auto die in de weg stond kon de ladder uitgeschoven worden en de vogel bevrijd. Eenmaal op de grond is de vogel weer losgelaten en is hij verder gevlogen.
Fotograaf: BarendrechtNU, BarendrechtNU
(Op alle foto's berust copyright. Foto's mogen zonder toestemming v.d. fotograaf niet worden gekopieerd of worden overgenomen.)
Recent nieuws
-
UPDATE, opgelost: Heinenoordtunnel in beide richtingen afgesloten vanwege stroomstoring
Donderdag 18 september 2025
-
Ruim 1200 aansluitingen in Carnisselande zonder stroom
Donderdag 18 september 2025
-
Oud docent Portus Groene Hart krijgt 100 uur taakstraf voor ontucht met 16-jarige leerlinge
Woensdag 17 september 2025
-
Nieuwbouw De Kleine Duiker krijgt vorm, staalconstructie van nieuwe schuur staat overeind
Zaterdag 13 september 2025
-
Uitbreiding van recreatiegebied Zuidpolder-West van start
Vrijdag 12 september 2025