Zes aanhoudingen voor fietsendiefstal in Barendrecht na stijging van aantal aangiftes
Vrijdag 22 december 2017 (38 sec)
BARENDRECHT – De politie heeft met succes onderzoek verricht naar een aantal verdachten van fietsendiefstal vanwege een stijgend aantal aangiften hiervan in de gemeente Barendrecht. “Afgelopen maanden was er in Barendrecht een stijging te zien in het aantal fietsendiefstallen“, aldus het basisteam politie Oude Maas, waar Barendrecht onder valt.
Na onderzoek door de recherche zijn er inmiddels 6 verdachten van hun bed gelicht, aangehouden en verhoord. De politie geeft aan dat het onderzoek nog doorgaat en meer aanhoudingen niet worden uitgesloten. Politie Barendrecht: “Het aantal aangiftes van diefstal fiets is afgelopen maand met ruim 90% gedaald.”
Deze maand na onderzoek 6 verdachten aangehouden voor #fietsendiefstal in #Barendrecht nu 90% minder aangiftes deze maand. Het #onderzoek loopt nog, mogelijk meer #aanhoudingen ^JE pic.twitter.com/9t6JOfoh5u
— Basisteam Oude Maas (@POL_OudeMaas) December 22, 2017
Recent nieuws
-
Zondag 6 juli: Nederlands Kampioenschap BMX Racing bij Fietscrossclub Barendrecht
Vrijdag 27 juni 2025
-
5 en 6 juli: Gratis Jazz evenementen in Het Kruispunt en de Bethelkerk
Donderdag 26 juni 2025
-
64 nieuwbouw appartementen Zeeheldenbuurt (sociale huur) vanaf 2 juli op Woonnet Rijnmond
Woensdag 25 juni 2025
-
Dwangsom van €20.000 opgelegd om activiteiten van Islamitisch centrum Barendrecht aan Bijdorpplein te stoppen
Woensdag 25 juni 2025
-
Friendswonen, laatste inschrijfmogelijkheid: Kans voor jongeren op woonruimte in Lagewei
Woensdag 25 juni 2025