Bedrijfsauto gestolen, politiehelikopter zoekt mee boven Bijdorp en Paddewei
Donderdag 8 juni 2017 (42 sec)
BARENDRECHT – De politie heeft vannacht (Donderdag 8 juni 2017) in de omgeving van het Van Eesterenveld gezocht naar een gestolen voertuig. Rond kwart over vier ‘s nachts werd hiervoor ook de politiehelikopter ingezet. Deze maakte korte tijd zoekslagen boven de wijken Bijdorp en Paddewei.
UPDATE 12:00: Het bestelbusje is aangetroffen aan de Aubadestraat. De politie is ter plaatse (update)
De politie is nog op zoek naar de gestolen bedrijfsauto, het gaat om een grijze Volkswagen Transporter met het kenteken VL042R. Indien u het voertuig ziet, verzoekt de politie u direct contact op te nemen via 112.
Foto: Archieffoto politiehelikopter
Live: Vannacht (Donderdag 8 juni 2017) gestolen bestelbusje aangetroffen aan de Aubadestraat, politie ter plaatse.
Zie ook: http://bar… https://t.co/Teq5fjIT3m
— BarendrechtNU (@BarendrechtnuNL) June 8, 2017
#Barendrecht @DePolitieheli zoekt omg #VanEesterenveld een ontvreemde VW Transporter, grijs, kenteken VL042R. Gezien? Bel 112!
— Politie24 (@Politie24) June 8, 2017
Recent nieuws
-
Stille tocht voor slachtoffer van dodelijk ongeval op Noldijk
Dinsdag 14 oktober 2025
-
Heinenoordtunnel vannacht volledig afgesloten (ook voor fietsers) voor tests met noodstroomvoorziening
Maandag 13 oktober 2025
-
23-jarige fietser overleden bij aanrijding met auto op Noldijk, automobilist onder invloed
Zondag 12 oktober 2025
-
Oliebollenkraam geopend op het Middeldijkerplein, dit jaar niet op het Havenhoofd
Zaterdag 11 oktober 2025
-
Vergunning verleend voor geldkiosk met geldautomaat aan het Achterom
Vrijdag 10 oktober 2025