Brandje in bedrijfspand aan de Deventerseweg
Dinsdag 13 augustus 2013 (26 sec)
BARENDRECHT – [Foto’s] De brandweer van Rotterdam is vanochtend (Dinsdag 13 augustus 2013) om half acht opgeroepen voor een automatisch brandalarm aan de Deventerseweg in Barendrecht. Enkele minuten later kwam het bericht dat er sprake was van een mogelijke gebouwbrand, hierop werd ook de brandweer van Barendrecht en de ladderwagen uit Rotterdam opgeroepen.
Ter plaatse bleek er sprake van een brandje in een bedrijfspand. Het aanwezige personeel heeft de brand, nog voordat de brandweer arriveerde, met een poederblusser kunnen blussen. De brandweer heeft een controle uitgevoerd waarna ze weer konden vertrekken.
Fotograaf: Jordi Menheer, BarendrechtNU
(Op alle foto's berust copyright. Foto's mogen zonder toestemming v.d. fotograaf niet worden gekopieerd of worden overgenomen.)
Recent nieuws
-
Vrouw met veel teveel alcohol op raakt 10 maanden rijbewijs kwijt na veroorzaken ongeval Barendrechtseweg
Vrijdag 8 augustus 2025
-
4-30 aug: Carnisser Baan afgesloten tussen Lijsterbeswede en Vrijenburglaan ivm werkzaamheden aan rotonde
Vrijdag 25 juli 2025
-
Schoolzone bij basisschool De Draaimolen: Draaihekken over weg om auto’s te weren tijdens haal- en brengtijden
Donderdag 24 juli 2025
-
Flowers & Wood in Carnisse Veste stopt als bloemenwinkel: “Niet meer rendabel”, focus naar meubels
Donderdag 24 juli 2025
-
Moskee mag activiteiten van rechter (voorlopig) voortzetten in pand Bijdorpplein, besluit over dwangsom uitgesteld
Woensdag 23 juli 2025