Hennepkwekerij ontdekt en ontmanteld in de Polkastraat
Dinsdag 11 april 2017 (31 sec)
BARENDRECHT – [Foto’s] De politie heeft vanochtend (Dinsdag 11 april 2017) een hennepkwekerij ontdekt in een woning aan de Polkastraat. De bewoner(s) waren niet thuis, een slotenmaker heeft de politie even voor het middaguur toegang verschaft tot de hoekwoning. Agenten troffen binnen een hennepkwekerij aan waarna een bedrijf is ingeschakeld om deze te komen ontmantelen.
Twee zakken hennepplanten zijn vernietigd en apparatuur is afgevoerd.
Geen aanhoudingen
De politie liet vanmiddag (Dinsdag 11 april 2017) weten dat er (nog) geen aanhoudingen zijn verricht. Volgens buurtbewoners is er zelden iemand aanwezig in de woning. De woning is inmiddels weer afgesloten, de eigenaar dient zich bij terugkomst eerst te melden bij de politie.
Fotograaf: Ingezonden, BarendrechtNU
(Op alle foto's berust copyright. Foto's mogen zonder toestemming v.d. fotograaf niet worden gekopieerd of worden overgenomen.)
Recent nieuws
-
88-jarige slachtoffer van babbeltruc aan Dorpsstraat, minderjarige verdachte aangehouden
Maandag 5 januari 2026
-
Dixi toiletcabine afgebrand langs 1e Barendrechtseweg, lantaarnpaal door brand ook omver
Zondag 4 januari 2026
-
Betaald parkeren bij station Barendrecht uitgesteld tot eind 2027
Zaterdag 3 januari 2026
-
Automobilist doorgereden na aanrijding bij verkeerslicht Dierensteinweg – 1e Barendrechtseweg
Vrijdag 2 januari 2026
-
31 dec: Gratis vuurwerkshow om 19:00u bij Wesdijk Vuurwerk aan de Barendrechtseweg / Middeldijk
Dinsdag 30 december 2025