Tramverkeer half uur plat door aanrijding met auto Avenue Carnisse
Vrijdag 7 april 2017 (41 sec)
BARENDRECHT – [Foto’s] Vlak voor één uur vanmiddag (Vrijdag 7 april 2017) zijn een auto en tram met elkaar in botsing gekomen aan de Avenue Carnisse. Hoewel het om een flinke klap is gegaan raakte niemand gewond. Een omwonende verklaarde een ‘enorm harde klap’ te hebben gehoord.
Het tramverkeer in Carnisselande kwam als gevolg van de aanrijding een half uur volledig stil te liggen. Rond half twee kwam het tramverkeer weer op gang.
Botsing
De aanrijding tussen de auto en tram vond plaats op de kruising van de Avenue Carnisse met de Zuidersingel. De man en vrouw in de auto kwamen met de schrik vrij, ook in de tram raakte niemand gewond. Wel raakte het voertuig en de tram beschadigd. Door de botsing werd ook een waarschuwingslicht geraakt (die gaat knipperen als er een tram aan komt), de paal staat daardoor scheef.
Fotograaf: Jordi Menheer, BarendrechtNU
(Op alle foto's berust copyright. Foto's mogen zonder toestemming v.d. fotograaf niet worden gekopieerd of worden overgenomen.)
Recent nieuws
-
BVV Barendrecht viert 100-jarig bestaan en ontvangt Waarderingsoorkonde: “Voor iedereen die zich inzet voor BVV”
Donderdag 12 februari 2026
-
16 feb: Begin werkzaamheden Kilweg: Eén rijbaan per richting definitief afgesloten, geluidsscherm langs de weg
Vrijdag 6 februari 2026
-
Automobilist botst op paal langs Dierensteinweg na ongeval op rotonde
Woensdag 4 februari 2026
-
Schoolgebouw aan Petrus Camperstraat krijgt anti-kraak woonruimtes voor jongeren uit Barendrecht
Woensdag 4 februari 2026
-
Pakket- en fietsreparatiepunt ‘Het Zijspoor’ verhuisd van station Barendrecht naar de Gouwe
Vrijdag 23 januari 2026