Tramverkeer half uur plat door aanrijding met auto Avenue Carnisse
Vrijdag 7 april 2017 (41 sec)
BARENDRECHT – [Foto’s] Vlak voor één uur vanmiddag (Vrijdag 7 april 2017) zijn een auto en tram met elkaar in botsing gekomen aan de Avenue Carnisse. Hoewel het om een flinke klap is gegaan raakte niemand gewond. Een omwonende verklaarde een ‘enorm harde klap’ te hebben gehoord.
Het tramverkeer in Carnisselande kwam als gevolg van de aanrijding een half uur volledig stil te liggen. Rond half twee kwam het tramverkeer weer op gang.
Botsing
De aanrijding tussen de auto en tram vond plaats op de kruising van de Avenue Carnisse met de Zuidersingel. De man en vrouw in de auto kwamen met de schrik vrij, ook in de tram raakte niemand gewond. Wel raakte het voertuig en de tram beschadigd. Door de botsing werd ook een waarschuwingslicht geraakt (die gaat knipperen als er een tram aan komt), de paal staat daardoor scheef.
Fotograaf: Jordi Menheer, BarendrechtNU
(Op alle foto's berust copyright. Foto's mogen zonder toestemming v.d. fotograaf niet worden gekopieerd of worden overgenomen.)
Recent nieuws
-
Slachtoffer gewond bij straatroof door 4 jongens aan de Boeier
Dinsdag 31 maart 2026
-
Speurhond vindt tas met €700.000 in woning aan het Ketelmeer, man (43) aangehouden
Woensdag 25 maart 2026
-
27 april: Aanmelden voor Koningsdag kindervrijmarkt in centrum Barendrecht
Dinsdag 24 maart 2026
-
27 april: Aanmelden voor Koningsdag kindervrijmarkt in winkelcentrum Carnisse Veste
Vrijdag 20 maart 2026
-
Gemeenteraadsverkiezingen Barendrecht 2026
Woensdag 18 maart 2026