Rokende asbak oorzaak van brandmelding in woning aan Tomatenpad
Maandag 13 februari 2017 (26 sec)
BARENDRECHT – [Foto’s] De brandweer is vanavond (Maandag 13 februari 2017) even na zeven uur uitgerukt voor een melding van een gebouwbrand aan het Tomatenpad. De brandweer kwam met drie voertuigen met spoed ter plaatse. In de woning zou rook onder de vloer vandaan komen.
Na een onderzoek door de brandweer werd de bron duidelijk: een rokende asbak bleek de oorzaak van de rook. De (standaard) gealarmeerde ladderauto uit Rotterdam kon hierop direct na aankomst omkeren en retour. Niet veel later kon brandweer Barendrecht ook inpakken en terug naar de kazerne.
Fotograaf: Jordi Menheer, BarendrechtNU
(Op alle foto's berust copyright. Foto's mogen zonder toestemming v.d. fotograaf niet worden gekopieerd of worden overgenomen.)
Recent nieuws
-
Zaterdag 5 april: Treinen Maasoever Spoorweg gaan weer rijden
Maandag 31 maart 2025
-
Moskee Barendrecht haalt half miljoen euro op: Niet toegestaan op bedrijventerrein Bijdorp onder huidige regels
Dinsdag 25 maart 2025
-
Roparun Doorkomst Barendrecht in afgeslankte vorm verder, doorkomst bij Doormanplein
Dinsdag 25 maart 2025
-
4 weken geen bussen van/naar Station Barendrecht; afsluiting kruising Binnenlandse Baan / Gouwe
Dinsdag 25 maart 2025
-
Openingstijden kermis Barendrecht 2025: Vier en halve dag kermis, start op dinsdag 22 april
Vrijdag 21 maart 2025