Rokende asbak oorzaak van brandmelding in woning aan Tomatenpad
Maandag 13 februari 2017 (26 sec)
BARENDRECHT – [Foto’s] De brandweer is vanavond (Maandag 13 februari 2017) even na zeven uur uitgerukt voor een melding van een gebouwbrand aan het Tomatenpad. De brandweer kwam met drie voertuigen met spoed ter plaatse. In de woning zou rook onder de vloer vandaan komen.
Na een onderzoek door de brandweer werd de bron duidelijk: een rokende asbak bleek de oorzaak van de rook. De (standaard) gealarmeerde ladderauto uit Rotterdam kon hierop direct na aankomst omkeren en retour. Niet veel later kon brandweer Barendrecht ook inpakken en terug naar de kazerne.
Fotograaf: Jordi Menheer, BarendrechtNU
(Op alle foto's berust copyright. Foto's mogen zonder toestemming v.d. fotograaf niet worden gekopieerd of worden overgenomen.)
Recent nieuws
-
Zondag 6 juli: Nederlands Kampioenschap BMX Racing bij Fietscrossclub Barendrecht
Vrijdag 27 juni 2025
-
5 en 6 juli: Gratis Jazz evenementen in Het Kruispunt en de Bethelkerk
Donderdag 26 juni 2025
-
64 nieuwbouw appartementen Zeeheldenbuurt (sociale huur) vanaf 2 juli op Woonnet Rijnmond
Woensdag 25 juni 2025
-
Dwangsom van €20.000 opgelegd om activiteiten van Islamitisch centrum Barendrecht aan Bijdorpplein te stoppen
Woensdag 25 juni 2025
-
Friendswonen, laatste inschrijfmogelijkheid: Kans voor jongeren op woonruimte in Lagewei
Woensdag 25 juni 2025