14-jarige scholier aangehouden voor bezit van illegaal vuurwerk
Donderdag 1 december 2016 (38 sec)
BARENDRECHT – De politie heeft vandaag (Donderdag 1 december 2016) opnieuw een jongeman aangehouden voor het bezit van illegaal vuurwerk. De 14-jarige jongen uit Rotterdam werd vanochtend (Donderdag 1 december 2016) meegenomen vanaf de Focus Beroepsacademie aan de Dierensteinweg. Een leerling die het zag gebeuren: “Net weer een jongen meegenomen door de politie. Gisteren (Woensdag 30 november 2016) ook al 2 kinderen van deze school.”
De jongen zal zich moeten melden bij Bureau HALT. De politie heeft drie pakjes nitraten meegenomen.
Behalve dat het momenteel niet is toegestaan om vuurwerk af te steken, is het bezit van deze stukken vuurwerk op zich ook illegaal.
14 jarige aangehouden voor bezit #illegaal vuurwerk. #Barendrecht. Mag zich gaan melden bij bureau #halt. @Halt_nl pic.twitter.com/la9gc28T0Q
— Remy Hartog (@POL_Hartog) December 1, 2016
Foto: Ingezonden / @POL_Hartog
Recent nieuws
-
Zaterdag 5 april: Treinen Maasoever Spoorweg gaan weer rijden
Maandag 31 maart 2025
-
Moskee Barendrecht haalt half miljoen euro op: Niet toegestaan op bedrijventerrein Bijdorp onder huidige regels
Dinsdag 25 maart 2025
-
Roparun Doorkomst Barendrecht in afgeslankte vorm verder, doorkomst bij Doormanplein
Dinsdag 25 maart 2025
-
4 weken geen bussen van/naar Station Barendrecht; afsluiting kruising Binnenlandse Baan / Gouwe
Dinsdag 25 maart 2025
-
Openingstijden kermis Barendrecht 2025: Vier en halve dag kermis, start op dinsdag 22 april
Vrijdag 21 maart 2025