Jongens (13 en 15) naar HALT na afsteken illegaal vuurwerk in centrum
Woensdag 30 november 2016 (53 sec)
BARENDRECHT – De politie heeft vanmiddag (Woensdag 30 november 2016) twee minderjarige jongens aangehouden nadat ze in het centrum van Barendrecht vuurwerk hadden afgestoken. Het ging in dit geval ook nog eens om illegaal vuurwerk (foto).
De jongens in de leeftijd van 13 en 15 jaar zijn doorverwezen naar Bureau HALT. Halt legt straffen op om ‘grensoverschrijdend gedrag zo vroeg mogelijk te stoppen’.
Vuurwerkoverlast
Volgende week maakt burgemeester van Belzen (veiligheid) bekend welke maatregelen er in Barendrecht zullen worden genomen om (vuurwerk)overlast te voorkomen in aanloop naar en tijdens de jaarwisseling. De politie vraagt daarnaast altijd om vuurwerkoverlast en vandalisme te melden, bij een heterdaad mag dit ook via 112. De vrijwilligers van Buurtpreventie zijn de afgelopen weken ook al veel op pad op vuurwerkoverlast op te sporen, maar dit blijkt nog altijd erg lastig. Hoe meer en sneller meldingen binnen komen, des te groter de kans is dat er nog iemand met (illegaal) vuurwerk wordt aangetroffen.
Vanmiddag 2 jongens van 13 en 15 jr staande in #Barendrecht na afsteken illegaal vuurwerk. Verwijzing bureau Halt pic.twitter.com/AX9iomL7tn
— Remy Hartog (@POL_Hartog) November 30, 2016
Recent nieuws
-
Auto uitgebrand na explosie aan de Bachlaan
Maandag 26 oktober 2026
-
100 kilo cocaïne en 8 aanhoudingen bij inval aan de Gebroken Meeldijk
Dinsdag 20 oktober 2026
-
Man steekt vuurwapen in mond, politie schiet man in been bij de Oude Maas
Maandag 19 oktober 2026
-
Explosie en autobrand bij autobedrijf aan de Zwolseweg
Donderdag 1 oktober 2026
-
Aanrijding fatbike/fietser op 2e Barendrechtseweg, scootmobiel rijdt door bij tweede ongeval
Dinsdag 29 september 2026