38 bekeuringen voor massaal negeren rood kruis op A15 bij Barendrecht
Vrijdag 25 november 2016 (48 sec)
BARENDRECHT – Donderdagavond bekeurde de politie bijna 40 bestuurders die een rijstrook met een rood kruis negeerden op de A15 bij Barendrecht. Een vrachtwagen reed op de A15 ter hoogte van Barendrecht in de richting van Ridderkerk zijn dieseltank lek. Politie en Rijkswaterstaat behandelden het incident en zorgden voor een veilige werkomgeving. Onderdeel daarvan is het afsluiten van een rijbaan door middel van een rood kruis.
Toch met je auto over een rijstrook met een rood kruis rijden, kwam een groot aantal bestuurders op de A15 duur te staan. In 10 minuten negeerden 38 personen het rode kruis en kregen een bekeuring van 230, – euro.
Rode kruizen
Politie: “Helaas zijn er nog heel wat bestuurders die deze waarschuwing niet serieus nemen. De politie hoopt met het handhaven op deze overtreding, bestuurders wakker te schudden. Los van het gevaar voor hulpverleners en weggebruikers, is het ook een grote ergernis van andere weggebruikers die zich wel netjes aan de regels houden. Denk aan de veiligheid!”
Foto: Archieffoto A15
Recent nieuws
-
Nieuwe NS dienstregeling: Meer treinen op zaterdag vanaf station Barendrecht
Woensdag 10 december 2025
-
Stiller asfalt op de A15 bij Carnisselande, vervanging in 2026 en 2027
Woensdag 10 december 2025
-
Za 13 dec: Winterevenement in Carnisse Veste
Woensdag 10 december 2025
-
Zaterdag 13 dec: WinterFeest Barendrecht van de Middenbaan tot aan de Oude Dorpskern
Zondag 7 december 2025
-
Nieuwe rolbanden in gebruik genomen in Carnisse Veste: Gebak voor het winkelend publiek
Zaterdag 6 december 2025