Rookontwikkeling bij woning boven winkels Carnisse Veste
Zondag 16 oktober 2016
(41 sec)
– Reageer via Facebook ( )
BARENDRECHT – [Foto’s] De brandweer is vanmiddag (Zondag 16 oktober 2016) gealarmeerd voor een melding van een gebouwbrand bij de Carnisse Veste. Drie brandweervoertuigen en de politie kwamen even na twee uur vanmiddag (Zondag 16 oktober 2016) met spoed naar het winkelcentrum. De melder gaf aan rook te hebben gezien bij een woning boven de winkels en er hing een brandlucht ter hoogte van de Action.
De brandweer heeft ter plaatse een controle uitgevoerd, maar van rookontwikkeling was geen sprake meer. Na een onderzoekje door de brandweer naar de oorzaak bleek dat er afval (heidestruik) was verbrand in de daktuin van een bovengelegen woning. Hierop konden alle hulpdiensten, die op het Havenhoofd stonden geparkeerd, weer vertrekken. Brandweerlieden hebben nog even met de veroorzaker gesproken.
Betrof een afvalverbranding. @kazkeyenburg en @kazmhl worden bedankt. Wij gaan nog even in gesprek met veroorzaker.
— BrandweerBarendrecht (@Kazbrd) October 16, 2016
Fotograaf: Jordi Menheer, BarendrechtNU
(Op alle foto's berust copyright. Foto's mogen zonder toestemming v.d. fotograaf niet worden gekopieerd of worden overgenomen.)
Recent nieuws
-
L2Fiber komt eind januari met concrete planning voor uitrol van glasvezel in Barendrecht
Donderdag 14 januari 2021
-
Dierensteinweg afgesloten na aanrijding met personenauto en vrachtwagen
Woensdag 13 januari 2021
-
Oplossing voor gaten in talud spoortunnel kan nog 2 jaar duren
Woensdag 13 januari 2021
-
Wethouder Proos wil met brandbrief aandacht vragen voor ‘vergeten’ ondernemers: Concrete voorbeelden van belang
Woensdag 13 januari 2021
-
Week van Gebed 2021 in Barendrecht: Online en met gebedswandeling
Dinsdag 12 januari 2021