16 auto’s in beslag genomen en €53.000 geïnd bij controle aan de Kilweg
Woensdag 28 september 2016 (50 sec)
BARENDRECHT – Bij een controle aan de Kilweg door de politie en de Belastingdienst zijn vandaag (Woensdag 28 september 2016) meerdere voertuigen in beslag genomen én nog eens tienduizenden euro’s geïnd (cash/pin). Er werd gecontroleerd op de verkeersregels en er is gebruik gemaakt van het ANPR systeem, oftewel automatische nummerplaat herkenning. Er werd hiermee gezocht naar mensen met openstaande boetes en vorderingen van de Belastingdienst.
In totaal werden er 16 auto’s in beslag genomen,drie maal werd er medegedeeld dat er nog beslag zou worden gelegd op bezittingen van personen. De politie heeft 5 maal een proces verbaal opgemaakt en 2 openstaande boetes kunnen innen (á €1.472). In totaal werd er door de politie en Belastingdienst €53.005 geïnd tijdens de controle.
Begin dit jaar werd er een soortgelijke actie gehouden, toen werd er €35.000 geïnd door de politie en Belastingdienst.
16x auto in beslag genomen;
3x beslag aangezegd;
Totaal 53.005.00 euro geïnd.5x pv van politie opgem;
2x Papos geïnd 1.472,00 euro ^pdo pic.twitter.com/qXDqM8j85i— OudeMaasVrijwilliger (@POL_OudeMaas_VP) September 28, 2016
Recent nieuws
-
Zaterdag 5 april: Treinen Maasoever Spoorweg gaan weer rijden
Maandag 31 maart 2025
-
Moskee Barendrecht haalt half miljoen euro op: Niet toegestaan op bedrijventerrein Bijdorp onder huidige regels
Dinsdag 25 maart 2025
-
Roparun Doorkomst Barendrecht in afgeslankte vorm verder, doorkomst bij Doormanplein
Dinsdag 25 maart 2025
-
4 weken geen bussen van/naar Station Barendrecht; afsluiting kruising Binnenlandse Baan / Gouwe
Dinsdag 25 maart 2025
-
Openingstijden kermis Barendrecht 2025: Vier en halve dag kermis, start op dinsdag 22 april
Vrijdag 21 maart 2025