Man gooit brandbare vloeistof over vrouw aan de Reling
Vrijdag 16 september 2016 (1 min)
BARENDRECHT – De hulpdiensten zijn gisteravond (Donderdag 15 september 2016) om tien uur gealarmeerd vanwege een uit de hand gelopen ruzie in een woning aan de Reling. Een 27-jarige man uit Barendrecht wordt ervan verdacht een brandbare vloeistof over een vrouw heen te hebben gegooid. De brandweer werd ter plaatse gevraagd omdat in eerste instantie onduidelijk was om wat voor vloeistof het ging. Er is volgens de politie sprake geweest van bedreiging en een poging tot mishandeling.
Gevlucht
De man is op de vlucht geslagen na zijn daad, aldus de politie. Agenten zijn direct een zoektocht gestart in de wijk. De verdachte werd uiteindelijk 2,5 uur later gevonden dankzij de hulp van Buurtpreventie vrijwilligers. De vrijwilligers zagen de man aan komen lopen op het Middeldijkerplein en schakelden hierop de politie is. De verdachte deed nog een poging om te ontkomen via winkelcentrum Carnisse veste, maar aan de andere kant stonden ook Buurtpreventie vrijwilligers paraat. De politie heeft de 27-jarige man uit Barendrecht aangehouden en overgebracht naar het politiebureau.
@BarendrechtnuNL Wij zijn tp geweest. Ging om ruzie in woning waarbij met spirtus is gespoten. Dader gevlucht.
— 112 Rijnmond (@112rijnmond) September 15, 2016
@BarendrechtnuNL @112rijnmond dader is gesignaleerd door Buurtpreventie medewerkers en door de politie meegenomen Tijdens onze zoektocht 1/2
— BpvBarendrecht (@BPVbarendrecht) September 15, 2016
Recent nieuws
-
Jongen van fatbike beroofd aan Van Beuningenhaven: Verdachte opgepakt, fiets terug bij eigenaar
Vrijdag 26 juni 2026
-
Wielerronde van Barendrecht op zaterdag 4 juli
Dinsdag 23 juni 2026
-
27 jun: Open Tuinen Dag Barendrecht 2026
Maandag 22 juni 2026
-
Gemeente is gebrek aan handhaving Oude Maas beu, eist per direct ingrijpen van recreatieschap
Dinsdag 16 juni 2026
-
15 jun – 21 aug: Afsluitingen door werkzaamheden aan Smitshoekse Baan
Vrijdag 12 juni 2026