Ramkraak op MR Motoren aan de Van Het Hoffstraat
Dinsdag 23 augustus 2016 (59 sec)
BARENDRECHT – Afgelopen nacht heeft er een ramkraak plaatsgevonden bij BMW motor dealer MR Motoren aan de Van Het Hoffstraat in Barendrecht. De ingang van het pand is vernield waarna er een motor is gestolen.
Het gestolen motorvoertuig heeft het kenteken MX-NN-69, zo laat de politie weten. Het betreft een gifgroen gekleurde sportmotor. De verdachten zijn nog spoorloos.
Pui geramd met gestolen auto
Rond 03.15 uur ’s nachts ramden vermoedelijk twee verdachten de voorpui van de zaak eruit met een auto die ruim een maand geleden was gestolen in Barendrecht. Volgens getuigen gingen ze er daarna vandoor in de richting van de Zeemanstraat: één op de gestolen motor en één op een scooter.
Een direct onderzoek in de omgeving leverde nog niks op. De politie kijkt camerabeelden uit en onderzoekt de diefstal verder. Het gaat om een opvallende gifgroene sportmotor.
Getuigen
Heeft u iets gehoord/gezien met betrekking tot de ramkraak of heeft u de gestolen motor gezien, dan komt de politie graag met u in contact: 0900-8844, of bij het zien van de gestolen motor: 112.
Afgelopen nacht Ramkraak #mrmotoren #Barendrecht. Weggenomen motor kenteken MXNN69. Iets gezien neem contact op pic.twitter.com/jwC2RP3CCp
— Remy Hartog (@POL_Hartog) August 23, 2016
Recent nieuws
-
Jongen van fatbike beroofd aan Van Beuningenhaven: Verdachte opgepakt, fiets terug bij eigenaar
Vrijdag 26 juni 2026
-
Wielerronde van Barendrecht op zaterdag 4 juli
Dinsdag 23 juni 2026
-
27 jun: Open Tuinen Dag Barendrecht 2026
Maandag 22 juni 2026
-
Gemeente is gebrek aan handhaving Oude Maas beu, eist per direct ingrijpen van recreatieschap
Dinsdag 16 juni 2026
-
15 jun – 21 aug: Afsluitingen door werkzaamheden aan Smitshoekse Baan
Vrijdag 12 juni 2026