Man overleden bij waterongeval met scootmobiel in Kooiwalbos
Zaterdag 9 juli 2016 (35 sec)
BARENDRECHT – [Foto’s + Video] De hulpdiensten werden vanochtend (Zaterdag 9 juli 2016) in groten getale gealarmeerd voor een waterongeval in het Kooiwalbos. Politie, brandweer, ambulances en de traumahelikopter werden met spoed opgeroepen. Een aantal omstanders hebben eerste hulp geboden.
Een man bleek met zijn scootmobiel de sloot langs het fietspad in te zijn gereden. De hulpdiensten hebben de 61-jarige Rotterdammer eruit gehaald. Ondanks inspanningen om hem te redden bleek hij reeds overleden. De politie zal onderzoek doen naar het ongeval. Hoe het kon gebeuren dat de man de sloot in reed is vooralsnog onbekend.
Agenten ter plaatse dragen zorg voor het hondje van het overleden slachtoffer. Het fietspad door het Kooiwalbos is afgesloten, omrijden via het voetgangerspaadje langs het meertje is mogelijk.
Video: BarendrechtNU
(Op alle video's berust copyright. Video's mogen zonder toestemming v.d. maker niet worden gekopieerd of worden overgenomen.)
Fotograaf: Jordi Menheer, BarendrechtNU
(Op alle foto's berust copyright. Foto's mogen zonder toestemming v.d. fotograaf niet worden gekopieerd of worden overgenomen.)
Recent nieuws
-
Zaterdag 5 april: Treinen Maasoever Spoorweg gaan weer rijden
Maandag 31 maart 2025
-
Moskee Barendrecht haalt half miljoen euro op: Niet toegestaan op bedrijventerrein Bijdorp onder huidige regels
Dinsdag 25 maart 2025
-
Roparun Doorkomst Barendrecht in afgeslankte vorm verder, doorkomst bij Doormanplein
Dinsdag 25 maart 2025
-
4 weken geen bussen van/naar Station Barendrecht; afsluiting kruising Binnenlandse Baan / Gouwe
Dinsdag 25 maart 2025
-
Openingstijden kermis Barendrecht 2025: Vier en halve dag kermis, start op dinsdag 22 april
Vrijdag 21 maart 2025